درگیری بازار تهران
دعوای دو مغازه دار در بازار تهران منجر به مرگ یکی از آنها شد.

مرگ یک مغازه دار در درگیری امروز بازار تهران

ایسنا:درگیری میان دو مغازه دار در محدوده بازار تهران منجر به مرگ یکی از آنان شد. 

عصر دیروز وقوع درگیری میان دو مغازه دار در محدوده خیابان خیام به کلانتری 113 بازار اعلام شد که با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد درگیری میان دو مرد جوان 30 و 35 رخ داده و در جریان آن یکی از طرفین درگیری با شیشه مغازه برخورد کرده و مجروح شده است. 

فرد مجروح که از ناحیه سروگردن دچار آسیب دیدگی شده بود، به بیمارستان منتقل شد؛ اما علیرغم انجام اقدامات درمانی جان خود را از دست داد که در همین راستا مأموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت وارد موضوع شدند. 

مأموران طرف دیگر نزاع را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند که این فرد تحت بازجویی قرار گرفت و در اظهارات خود به ماموران گفت که هر زمان با مقتول روبه رو می شده، بدون هیچ دلیلی از سوی او مورد فحاشی قرار می گرفته تا اینکه در روز حادثه به این مساله اعتراض کرده و درگیری میان آنان آغاز شده است. 

بررسی تصاویر به دست آمده از دوربین های مداربسته محل وقوع جرم که یک مغازه فروش لوازم تاسیساتی ساختمان بود نیز نشان داد که متهم به قتل پس از نزدیک شدن به مقتول، او را به ویترین شیشه ای مغازه کوبیده که در این حین شیشه ویترین تخریب و مقتول مجروح شده است. 

پلیس آگاهی تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که تحقیقات درباره این پرونده، در مراحل اولیه قرار دارد و متهم با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

انتهای پیام/م

جزئیات درگیری مرگبار امروز در محدوده بازار تهران

3.113
این مطلب مفید بود ؟85
وبگردی