برو به :
نمناک ورزشوالیبال جزئیات جدید از درگیری بازیکن والیبال پیکان با خدمه هتل در آسانسور
بازیکن والیبال ، اخراج بازیکن والیبال
حواشی بازیکن تیم والیبال پیکان که به دلیل درگیری با خدمه زن برزیلی در هتل از ادامه همراهی تیم بازمانده بود تمام شدنی نیست و باید منتظر عواقب سنگین کار خود باشد.
بازدید : 2,936 نفر

ماجرای اخراج بازیکن والیبال تیم پیکان

در حالی که چند روز از بازگشت تیم والیبال پیکان به ایران بعد از کسب مقام چهارم باشگاه های جهان می گذرد، حواشی مربوط به حاشیه سازی یکی از بازیکنان این تیم هنوز ادامه دارد.

مسئولان فدراسیون و باشگاه پیکان تایید کرده اند این بازیکن به دلیل درگیری با یکی از خدمه زن هتل محل اقامت تیم اخراج شده اما رسانه های بین المللی دلیل اخراج او را مشکلات اخلاقی اعلام کرده اند. 
پیمان اکبری در این خصوص گفت:«متاسفانه برخوردی که بازیکن ما داشت باعث شد حواشی به وجود بیاید که درست نبود. البته اول بگویم که من مقصر را بازیکن خودم می دانم چون هم از آسانسور خدمه استفاده کرده و هم اینکه وقتی چرخ دستی به پایش می خورد آن را هل می دهد و خدمه به زمین می خورد که این رفتار درستی نیست و باعث شد که مدیر هتل گذشت نکند و به فدراسیون جهانی شکایت کند. آنها هم وقتی این صحنه را دیدند بازیکن ما را محروم و از هتل اخراج کردند. وقتی قرار بود این بازیکن برای ما بازی نکند و در هتل دیگری هم باشد صلاح دانستیم که او را به ایران برگردانیم.»
 
پیمان اکبری
 
 
وی افزود:«البته من فکر می کنم فدراسیون جهانی انتظار رفتار بهتری را از ورزشکاران دارد و به همین دلیل چنین رایی را صادر کرد. شاید این که بازیکن من در سال 2011 هم در مسابقات جام باشگاه های جهان به دلیل درگیری در جریان یک مسابقه محروم شده بود هم این موضوع را تشدید کرد.»
سرمربی والیبال پیکان همچنین گفت:«مطمئنا این مسئله تاثیر منفی در روند تیمی گذاشت. هم ذهن بچه ها و هم ذهن کادر فنی درگیر این قضیه شد و پس از آن هم که سایت های خارجی حواشی بدی درست کردند و داستان را به گونه ای دیگر جلوه دادند شرایط بدتر هم شد.»
اکبری ادامه داد:«ما اول به خاطر دروغ هایی که در سایت های خارجی زده شد از بازیکن خودمان دفاع خواهیم کرد و با توجه به نامه ای که داریم از آنها به فدراسیون جهانی شکایت خواهیم کرد چون اصلا کارشان درست و حرفه ای نبود. در زمانی که ما درگیر مسابقات بودیم یک هواپیمای روسی سقوط کرد و بیش از 200 نفر کشته شدند که برخی شبکه های خارجی تنها 2 بار این خبر را زیرنویس کردند اما برای بردن آبروی ورزشکار ایرانی بارها خبر دروغ خود را پخش کردند.»
وی همچنین تصریح کرد:«از آن طرف هم نمی توانیم چشم مان را روی برخورد زشت بازیکن خودمان ببندیم هر چه که بود باید این بازیکن صبوری به خرج می داد و برخورد بهتری می کرد. ما در جلسه ای که خودمان داشتیم و این بازیکن در آن حضور نداشت تصمیم گرفتیم جریمه سنگینی برای او در نظر بگیریم. هر چه باشد باعث به وجود آمدن حواشی شد که برازنده پیکان و والیبال ایران نبود. باید یاد بگیریم در زمان عصبانیت خودمان را کنترل کنیم و رفتار مناسب تری داشته باشیم.»

جزئیات جدید از درگیری بازیکن والیبال پیکان با خدمه هتل در آسانسور

4.614
منبع : جام نیوز-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 13 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف