دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارسیاست درگیری سپاه با تروریست ها در منطقه مرزی کرمانشاه+تصاویر
تروریست ها ، تروریست ها در کرمانشاه
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از انهدام یک تیم وابسته به ضدانقلاب و گروهک های تروریستی و هلاکت 12 تن از تروریست های مسلح خبر داد.
تاریخ انتشار : 14 مهر 1395
بازدید : 6,060 نفر

درگیری با تروریست ها در کرمانشاه

سردار سرتپ پاسدارمحمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه عصر دیروز (سه شنبه) با اعلام درگیری رزمندگان قرارگاه نجف در منطقه مرزی استان کرمانشاه با تروریست ها، گفت:هوشیاری رزمندگان نیروی زمینی سپاه و نیروهای بومی منطقه یک تیم از اشرار وابسته به ضدانقلاب و گروهک های تروریستی تحت حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی که امروز قصد رخنه به داخل خاک میهن اسلامی برای ایجاد ناامنی را داشتند توسط نیروهای اطلاعاتی و امنیتی قرارگاه نجف شناسایی شدند.

تروریست ها در کرمانشاه

سردار سرتپ پاسدارمحمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه

در همین حال منابع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گزارش کردند که این درگیری در حوالی ظهر امروز و در منطقه مرزی ازگله روی داد و طی آن عناصر تروریستی که قصد ورود به خاک میهن اسلامی مان را داشتند با هوشیاری و اشراف نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی روبرو گردیده واز ورود به خاک میهن اسلامی باز ماندند.
تعداد تروریستها که شامل 12 نفر از اعضای یکی از گروه های تروریستی الحادی و شرور منطقه بودند همگی به هلاکت رسیدند و مقادیر قابل توجهی سلاح و اسناد مرتبط با آنها ضبط گردید.
درگیری با تروریست ها در کرمانشاه

درگیری نیروهای سپاه با تروریست ها در مرزهای کرمانشاه

شایان ذکر است نیروهای نظامی و امنیتی به همراه عقاب های هوانیروز ارتش ایران اسلامی در این اقدام تحسین برانگیز، قاطع طی یک همکاری به هنگام موجب ناکامی تروریست های مذکور گردیدند.

درگیری با تروریست ها

درگیری نیروهای سپاه با تروریست ها در مرزهای کرمانشاه

در ماه های گذشته نیز چندین مرتبه گروهک های تروریستی مختلف که همگی تحت حمایت نظام سلطه و برخی کشورهای ماجراجوی منطقه قرار دارند قصد تجاوز به خاک میهن اسلامی مان را داشتند که با هوشیاری به موقع و اشراف اطلاعاتی نیروهای نظامی و امنیتی و با دادن تلفات قابل توجهی ناکام ماندند.

درگیری سپاه با تروریست ها

درگیری نیروهای سپاه با تروریست ها در مرزهای کرمانشاه

در این میان نقش مردم منطقه و کردهای غیور و مرزداران سرافراز ایران اسلامی در همکاری با سربازان سپاه اسلام ستودنی و قابل ستایش است.
 

درگیری سپاه با تروریست ها در منطقه مرزی کرمانشاه+تصاویر

درگیری سپاه با تروریست ها در منطقه مرزی کرمانشاه+تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 27
برگرفته از العالم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 25 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف