برو به :
نمناک اخبارحوادث کور شدن پسرجوان در درگیری با دختر + عکس
درگیری ، دعوای دختر و پسر
پسر جوان در یک درگیری خیابانی توسط چند دختر مورد ضرب و شتم قرار می گیرد که این درگیری در نهایت منجر به کورشدن چشم پسر می شود.
تاریخ انتشار : 1 بهمن 1394
بازدید : 3,312 نفر

درگیری با کفش پاشنه بلند با کوری پسر جوان خاتمه یافت

شیلا 22 ساله به جاستین که او هم 22 سال دارد با پاشنۀ کفشش حمله ور شد. این اتفاق در حالی افتاد که آن ها منتظر تاکسی ایستاده بودند.

ماجرای درگیری دختر و پسر جوان

به گزارش دیلی رکورد قاضی دادگاه منچستر، ماجرای این پرونده را چنین بیان کرد که جاستین هنگامی که منتظر تاکسی بود به خانمی که کنارش ایستاده بود خوراکی تعارف می کند اما آن خانم ناگهان زیر دست او می زند و سعی می کند ظرف خوراکی را از دست او بگیرد و روی سر جاستین خالی کند. در این شرایط شیلا به کمک دوستش می شتابد و کفشش را در آورده با پاشنۀ آن به چشم جاستین بیچاره حمله ور می شود.

 کور شدن چشم در درگیری

کور شدن چشم پسر جوان در درگیری با دختری در خیابان

جاستین می گوید ناگهان احساس کردم شیء تیزی در چشمم فرورفت و به شدت می سوخت. وکیل شیلا در دادگاه گفت که او قصد نداشته جاستین را بزند. او تنها به این دلیل که کفشش پایش را میزده آن را از پایش در اورد و قصد نداشت از آن به عنوان سلاح استفاده کند. شیلا در دادگاه اعلام کرد من قصد نداشتم با کفشم به او آسیب وارد کنم. من فقط داشتم کفشم را طوری تکان می دادم تا او را از خودمان دور کنم.

درگیری دختر و پسر

درگیری دختر و پسر در خیابان بر سر تعارف خوراکی

دادگاه شیلا را به 18 ماه حبس تعلیقی و 6 ماه کار بدون حقوق و پرداخت 100 پوند به قربانی محکوم کرد.

کور شدن پسرجوان در درگیری با دختر + عکس

3.513
منبع : باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف