نمناک ورزشفوتبال واکنش محسن تنابنده به خبر درگیری با خداداد عزیزی
درگیری تنابنده با خداداد ، دعوای تنابنده
خبر درگیری تنابنده و خداداد عزیزی روی جلد یکی از روزنامه ها رفت و باعث تعجب فوتبال دوستان شد. محسن تنابنده نسبت خبر درگیری با خداداد عزیزی در اردوی اتریش واکنش نشان داد.
بازدید : 4,986 نفر

ماجرای درگیری تنابنده با خداداد

خیلی ها به خداداد عزیزی انتقاد کردند که چرا طی یک هفته هم با مجیدی درگیر شده و هم با محسن تنابنده. عزیزی این خبر را تکذیب کرد اما کسی حرف او را قبول نداشت. در این رابطه به سراغ محسن تنابنده، بازیگر نقش نقی معمولی رفتیم تا اصل ماجرا را از زبان این هنرمند بشنویم. 

محسن تنابنده

محسن تنابنده نویسنده، کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون

تنابنده که زیاد اهل مصاحبه نیست، وقتی متوجه شد از پایگاه خبری تحلیلی ورزشی تماس می گیریم راضی شد در این خصوص توضیح دهد تا مردم در جریان همه چیز قرار گیرند. اوگفت:من غیر از احترام چیزی از بازیکنان پیشکسوت فوتبال ندیدم. خیلی خوشحال شدم که در جمع فوتبالی هایی بودم که روزی طرفدارشان بودم. 

طنزنویس کشورمان در رابطه با درگیری در اردو هم گفت:هیچ درگیری ای در اتریش نداشتیم و نمی دانم چطور چنین خبری در یکی از روزنامه ها منتشر شد. من چیزهای دیگری از اردوهای ورزشی شنیده بودم اما خوشبختانه کوچک ترین چالشی به وجود نیامد و جو بسیار خوبی در اتریش حاکم بود. 

تنابنده در پایان گفت:حوزه تخصصی من فوتبال نیست و به عنوان مه مان در کنار این عزیزان بودم و واقعا از این سفر، لذت بردم.

واکنش محسن تنابنده به خبر درگیری با خداداد عزیزی

واکنش محسن تنابنده به خبر درگیری با خداداد عزیزی
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 15
برگرفته از بانک ورزش - /م
این مطلب مفید بود ؟ 12 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف