نمناک ورزشفوتبال پرتاب سنگ و درگیری خونین بازیکنان تیم قشقایی و زاگرس
تیم قشقایی ، قشقایی شیراز
دیدار تیم قشقایی شیراز و زاگرس یاسوج با پرتاب سنگ و درگیری خونین همراه شد و باعث شد بازی نیمه تمام بماند.
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1395

درگیری خونین تیم قشقایی و زاگرس

دیدار جنجالی تیم های قشقایی شیراز و زاگرس یاسوج در رقابت های فوتبال دسته دوم کشور به دلیل درگیری و پرتاب سنگ نیمه تمام ماند.

این بازی که عصر جمعه از هفته بیست و چهارم لیگ دسته دوم کشور در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز و در یک هوای بارانی برگزار شد، در دقیقه 30 در حالی که هر دو تیم بدون گل مساوی بودند، متوقف شد.

جنجال از آنجا آغاز شد که دروازه بان زاگرس یاسوج نسبت به سنگ اندازی تماشاگران قشقایی اعتراض داشت و این جنجال رفته رفته به نیمکت ها کشیده شد تا تیم یاسوجی زمین مسابقه را ترک کند.

تیم زاگرس یاسوج نیز حاضر به ادامه مسابقه نشد تا حساس ترین بازی این هفته که تا حدودی تیم های سقوط کننده را مشخص می کرد، نیمه تمام بماند.

"حمید کرمی"، سرمربی تیم فوتبال زاگرس یاسوج در خصوص اتفاقات بازی این تیم مقابل قشقایی شیراز گفت:قبل از شروع بازی به محض اینکه وارد ورزشگاه شدیم تماشاگران تیم قشقایی با چوب، سنگ و شمشیر وارد رختکن ما شدند، چند نفر از بازیکنان و عوامل تیم ما را کتک زدند و باعث رعب و وحشت ما شدند.

وی با بیان اینکه این درگیری ها از پیش تعیین شده بود تا بتوانند با این کار سه امتیاز بازی را از ما بگیرند، افزود:با وساطت رئیس هیئت فوتبال استان فارس و مدیرعامل تیم قشقایی و عذرخواهی از ما و بازیکنان تیم زاگرس و برقراری امنیت با حضور نیروهای بیشتر نیروی انتظامی حاضر شدیم بازی کنیم.

تیم قشقایی

زخمی شدن بازیکنان تیم قشقایی و زاگرس

کرمی با اشاره به اینکه حدود 30 دقیقه زیر باران سنگ بودیم، بیان کرد:بعد از 30 دقیقه که از شروع بازی گذشته بود تماشاگران تیم قشقایی با تیر و کمان دروازه بان مار زخمی کردند که داور این دیدار بازی را برای مداوای او متوقف کرد که در همین حین تماشاگران میزبان به سمت بازیکنان و کادر فنی تیم زاگرس حمله ور شدند.

سرمربی تیم فوتبال زاگرس یاسوج خاطرنشان کرد:خودم و چهار نفر از بازیکنان تیم ما با سنگ توسط تماشاگران تیم قشقایی زخمی شدند و مربی تیم قشقایی را که برای جلوگیری از زخمی کردن بازیکنان تیم زاگرس از سوی تماشاگران تلاش می کرد، نیز زخمی کردند.

کرمی تصریح کرد:بعد از دیدن این وضعیت ناامن داور به سرعت به سمت رختکن رفت و ما نیز به خاطر حفظ جان خودمان بعد از رفتن داور به سمت رختکن مان رفتیم.

وی با بیان اینکه این درگیری حدود 30 دقیقه ادامه داشت، اضافه کرد:با توجه به حساسیتی که این دیدار داشت حضور نیروی انتظامی در ابتدای بازی کم رنگ بود که باید عوامل اجرایی وضعیت بازی را به نیروی انتظامی اطلاع می دادند تا با حضور نیروی بیشتر بهتر مدیریت می شد.

بدین ترتیب نتیجه این دیدار ناتمام را کمیته انضباطی باید تعیین کند.بازی رفت دو تیم در یاسوج کم حاشیه بود و با نتیجه یک بر صفر به سود تیم زاگرس به پایان رسیده بود.

پرتاب سنگ و درگیری خونین بازیکنان تیم قشقایی و زاگرس

پرتاب سنگ و درگیری خونین بازیکنان تیم قشقایی و زاگرس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از ایسنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف