نمناک اخبارحوادث درگیری خونین جوانان مست در شرق تهران
پسران مست ، حادثه در تهران
درگیری خونین چند جوان در منطقه تهران پارس با مرگ جوان 25 ساله ای با اصابت جسم نوک تیز به قلبش به پایان رسید.
تاریخ انتشار : 29 دی 1393
بازدید : 11,222 نفر

 پسران مست عصر روز دوشنبه 22 دی ماه در منطقه ی تهران پارس درگیری خونینی داشتند که به ماموران کلانتری 126 تهرانپارس گزارش شد و مشخص شد که در گیری بین چند پسرجوان و مرد میانسالی رخ داده است.

پس از حضور مأموران پلیس، مشخص شد درگیری بین چند پسر جوان با مردی میانسال به نام رضا و دو پسرش – شاهرخ و شهرام – رقم خورده است که در جریان آن پسر 25 ساله ای به نام خسرو با اصابت چاقو زخمی و به بیمارستان تهرانپارس منتقل شده است. بررسی های بیشتر پلیس نشان داد که خسرو بعد از انتقال به بیمارستان به علت اصابت ضربه جسم نوک تیز به قلبش، فوت شده است.

 قاضی مدیرروستا، بازپرس ویژه قتل تهران به همراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل حاضر شدند و دست به تحقیق زدند. بررسی ها نشان داد مقتول روز حادثه در دو مرحله با رضا و خانواده اش درگیر شده است. درگیری اول با میانجیگری اهالی خاتمه یافت اما در مرحله دوم پایان خونینی رقم خورده است. تحقیقات بعدی هم نشان داد مقتول هنگام درگیری مشروب خورده بود که از سوی پسر بزرگ خانواده که شهرام نام داشت با چاقو هدف قرار گرفته بود. کارآگاهان در بررسی های بیشتر متوجه شدند که شهرام و برادرش شاهرخ وقتی از ماجرای مرگ خسرو در بیمارستان با خبر شده بودند، محل زندگی خود را تغییر داده اند.

 پسران مست تهرانی حادثه آفریدند

رضا- پدر خانواده- وقتی مورد تحقیق قرار گرفت، گفت: من در مرحله اول درگیری حضور داشتم اما وقتی دعوای دوم به پا شد در محل نبودم و نمی دانم که چه کسی به مقتول ضربه زد. وی گفت:روز حادثه قرار بود برای دخترم خواستگار بیاید. در حالی که در انتظار میهمان ها بودم، از داخل کوچه صدای فحاشی شنیدم. وقتی به کوچه رفتم مقتول همراه دوستش در حال عربده کشی بود. همان لحظه فهمیدم که آنها حالت طبیعی ندارند و مست کرده اند. برای حفظ آبرو به طرف آنها رفتم و خواهش کردم از مقابل خانه ما دور شوند اما مقتول فحاشی کرد و با چاقو به من حمله کرد که دستم زخمی شد.

برای حفظ آبروی خانواده با آنها درگیر نشدم و فقط صورتشان را بوسیدم و با کمک ساکنان محل درگیری را پایان دادیم و دو پسر مست هم از کوچه ما رفتند. وی ادامه داد:ساعت 5 و 30 دقیقه بود که خواستگاران دخترم به خانه ما آمدند. ما در حال حرف زدن بودیم که دوباره صدای فحاشی و درگیری را ازداخل کوچه شنیدم. وقتی به داخل کوچه رفتم دیدم مقتول به همراه تعداد دیگری از دوستانش که همگی مست هستند در حال فحاشی هستند. دوباره به خانه برگشتم و نمی دانم که چه کسی به مقتول ضربه زد.

تحقیقات میدانی هم نشان داد مقتول و عاملان این حادثه همگی بچه یک محل هستند و از قبل هم برای یکدیگر خط و نشان کشیده اند. بنابراین جسد به دستور قاضی مدیرروستا برای انجام آزمایشات لازم به پزشکی قانونی فرستاده شد و متهم هم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان ویژه مبارز با قتل پلیس آگاهی قرار گرفت. مأموران پلیس در تلاشند تا دو برادر فراری را که متهم به قتل هستند. دستگیر کنند.

درگیری خونین جوانان مست در شرق تهران

درگیری خونین جوانان مست در شرق تهران
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 27
برگرفته از جوان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 23 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف