نمناک اخبارحوادث درگیری خونین دختر جوان با سرآشپز بخاطر غذای گران + عکس
درگیری خونین ، درگیری خونین
دختری که برای غذا خوردن به رستوران رفته بود بخاطر قیمت غذا به سرآشپز حمله کرد. درگیری خونین در انتها منجر به شکستن سر مشتری رستوران شد.
تاریخ انتشار : 17 بهمن 1394
بازدید : 4,532 نفر

درگیری خونین دختر جوان با سرآشپز به دلیل غذای گران

دختری که برای غذا خوردن به رستوران رفته بود بخاطر قیمت غذا به سرآشپز حمله کرد. 
جما تیمنی با کوبیدن لیوان شیشه ای به سر کارولین هیل 24 ساله که برای دوستش جشن تولد گرفته بود، سر او را شکست. 
کارولین هیل از کنار جمادر حال عبور بود که ناگهان انگشتی از پشت به سر کارولین برخورد کرد. بعد ضربه ای هم با دست به سرش وارد شد. هنگامی که او به عقب برگشت ناگهان جما تیمنی لیوانی را که در دست داشت به سر کارولین کوبید.
درگیری خونین

درگیری خونین دختر جوان با سرآشپز رستوران

 به گزارش دیلی میل، خانم هیل گفت در ابتدا انقدر شکه شده بودم که متوجه اتفاقاتی که اطرافم افتاده بود نشدم. تنها متوجه شدم که مایه ای دارد از سرم به پایین می ریزد. در ابتدا تصور کردم محتویات لیوانی که به سرم خورده در حال ریختن است. اما هنگامی که عکس العمل دیگران را دیدم تازه به خود آمدم و به دست و لباسم نگاه کردم و دیدم خون از سرم جاری شده است. 
در این هنگام مردم با گروه امداد تماس گرفته و او را به بیمارستان رساندند. پزشکان با 10 بخیه به زخمش را پانسمان کردند. خانم هیل بسیار از این حادثه اظهار ناراحتی کرد چرا که جای زخم رو ی پیشانیش برای همیشه می ماند و او با دیدن زخمش همیشه به یاد آن حادثه می افتد.دادگاه جما تیمنی را به 18 ماه زندان و پرداخت 1.5000پوند محکوم کرد. اما خانم هیل از این مجازات راضی نبود چرا که تغییری در زندگی او به وجود نمی اورد.

 

درگیری خونین دختر جوان با سرآشپز بخاطر غذای گران + عکس

درگیری خونین دختر جوان با سرآشپز بخاطر غذای گران + عکس
:
امتیاز : 1.3 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف