نمناک اخبارحوادث انتشار فیلم درگیری خونین خیابانی در فیس بوک
فیس بوک ، درگیری خیابانی
انتشار فیلم درگیری خونین خیابانی در شبکه اجتماعی فیسبوک بازتاب گسترده ای را به همراه داشت. این فیلم نشان می دهد افراد زیادی دور مردی با چاقو به دست و زخمی جمع شده اند.
تاریخ انتشار : 9 دی 1392

سه روز گذشته فیلمی از درگیری خیابانی در شبکه اجتماعی فیسبوک به اشتراک گذاشته شد که در آن افراد زیادی اطراف مردی چاقو به دست و زخمی تجمع کرده اند. این فیلم بازتاب گسترده ای را به همراه داشت.

 
در فیلم مشخص نیست حادثه در کدام نقطه از کشور اتفاق افتاده است اما محل، بافتی شهری دارد، حاضران لباس های عادی به تن دارند و لهجه خاصی نیز ندارند و در ثانیه 19 فیلم شخصی می گوید آنجا میدان امامت است. همچنین زمان وقوع این حادثه مشخص نیست. در این فیلم هشت دقیقه ای جوان چاقو به دست در حالی که از دو پا زخمی شده گوشه میدان نشسته و مردم سعی دارند او را دستگیر کنند اما موفق به این کار نمی شوند.
 
مردی لباس شخصی در حالی که سلاحی کمری در دست دارد مرد چاقو به دست را تهدید می کند و به او می گوید اگر تکان بخورد شلیک خواهد کرد. مرد مسلح در صحنه ای وقتی متهم برای حمله خیز برمی دارد، تیر هوایی شلیک می کند و سپس دنبال پوکه می گردد و آن را برمی دارد. همچنین فردی دیگر اسپری به چشمان او می پاشد و شخص دیگری نیز با چوب وی را کتک می زند.
 
 همچنین در فیلم دو نفر نقش بر زمین شده اند که ظاهرا توسط مرد مسلح به چاقو زخمی شده اند. شاهدان مدعی هستند متهم پنج نفر را زخمی کرده است. در حالی که افراد زیادی دور متهم حلقه زده اند از او می خواهند چاقویش را زمین بگذارد اما جوان زخمی حاضر به این کار نمی شود تا اینکه سرانجام دو مامور پلیس از راه می رسند و متهم را دستگیر می کنند. دو مامور قبل از دستگیری متهم سعی دارند با برخورد نرم او را به آرامش دعوت کنند و به او می گویند اگر چاقویش را تحویل بدهد کاری به وی نخواهند داشت.

انتشار فیلم درگیری خونین خیابانی در فیس بوک

انتشار فیلم درگیری خونین خیابانی در فیس بوک
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 122
برگرفته از bartarinha.ir
این مطلب مفید بود ؟ 81 41
نظر کاربران
وحید

وحید

سلام من خودم اونجا بودم.این فیلم در کرج.شاهین ویلا.میدون امام حسین گرفته شده

پاسخ دادن 5 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف