نمناک اخبارجامعه درگیری خونین دو مرد جوان سر تیپ و آرایش یک زن در مشهد
درگیری خونین ، درگیری خونین
برای چندمین بار بود که جوان موتور سوار مزاحمت و متلک گویی خود را تکرار می کرد تا اینکه تیپ زن جوان در نهایت منجربه درگیری خونین در خیابان شد.
تاریخ انتشار : 7 شهریور 1395

درگیری خونین شوهر با مرد مزاحم در خیابان های مشهد

برای چندمین بار بود که جوان موتوری دنبال آن ها افتاده بود. هرچند پیش تر نیز هشدارهای لازم را به این مزاحم داده بودند؛ اما او دست بردار نبود. مرد جوان که حسابی از رفتارهای همسرش و مزاحمت های این فرد خسته شده بود، برای رفع این مزاحمت ها با او درگیر شد که این نزاع خونین، آن ها را راهی کلانتری کرد.

با گزارش یک مورد نزاع خیابانی به پلیس١١٠، ماموران خود را به منطقه سپاد مشهد رساندند. با حضور ماموران مشخص شد که دو جوان با یکدیگر درگیر شده اند که دراین میان یکی از جوان ها دماغش شکسته و خون تمام لباس او را قرمز کرده است.
با هدایت دو طرف این نزاع خیابانی، تحقیقات پلیسی آغاز و مشخص شد که یکی از طرفین نزاع که جوانی موتورسوار بوده، برای همسر طرف دیگر نزاع ایجاد مزاحمت کرده که به همین دلیل این دو جوان با یکدیگر درگیر شده اند.
با روشن شدن این موضوع برای جوان مزاحم پرونده ای تشکیل شد و این فرد به همراه پرونده راهی دادسرا شد؛ اما اینجا پایان ماجرا نبود و پس از انتقال متهم اصلی به دادسرا، نزاعی لفظی میان این زوج جوان در کلانتری آغاز شد.
ماموران با مشاهده این نزاع بلافاصله وارد عمل شدند و پس از آرام کردن این زوج جوان، برای حل وفصل مشکلاتشان، آن ها به واحد اجتماعی کلانتری معرفی شدند.
زوج جوان با کوهی از صحبت مقابل مشاور نشستند و مرد جوان بدون هیچ پرسش و پاسخی، صحبت هایش را توفانی آغاز کرد:«از همان اولش هم می دانستم یک جای کار می لنگد؛ ولی مادروخواهرم مدام در گوشم می گفتند درست می شود و نگران نباش. دو سال قبل به پیشنهاد خواهرم با یکی از هم کلاسی هایش ازدواج کردم. مادروخواهرم خوش حال بودند و می گفتند خانواده این دختر اسم ورسم دار هستند و دستشان به دهانشان می رسد؛ البته نظر من و پدرم این نبود، چراکه با اولین دیدار ازنوع آرایش و پوشش او خوشم نیامد. مادرم می گفت دخترهای امروزی همه همین طوری هستند و وقتی که پا به خانه شوهرم بگذارند، آن قدر کار روی سرشان خروار می شود که حوصله این جلف بازی ها را نخواهند داشت.»
سعید ادامه داد:«ازطرفی خواهرم نیز می گفت دوستش مرا پسندیده و نگران آینده هم نباش؛ چون می توانیم با او صحبت کنیم و تغییرش بدهیم. با این شرایط من ازدواج کردم؛ اما از همان روز اول دوران عقدمان دچار اختلاف شدیم. من آدم امل و سخت گیری نیستم. اما همسرم طوری خودش را آرایش می کرد ، لباس های جلف و زننده می پوشید و حتی نحوه حرف زدن و راه رفتنش به شکلی بود که برای همه جلب توجه می کرد. از این موضوع عذاب می کشیدم. چند بار با او صحبت کردم؛ اما فایده ای نداشت. حتی نگاه بعضی از مردهای فامیل خودمان هم به همسرم مرا رنج می داد. دست آخر هم سروکله این مزاحم سمج پیدا شد. یک بار تا میدان بار سپاد تعقیبمان کرد. با او درگیر شدم. مشتی به صورتم زد و دماغم شکست.»
مرد جوان که از حادثه آن روز حسابی کلافه بود، گفت:«چندبار دیگر هم به او تذکر دادم . نمی دانم این آدم علاف و بیکار، کار و زندگی نداشت که مدام کشیک ما را می کشید. دیروز در حضور من جلو آمد و متلک گفت. با او درگیر شدیم. می خواست همسرم را با چاقو بزند. موضوع را به پلیس اعلام کردیم و حالا هم کارمان به اینجا کشیده است. امروز دوباره با همسرم دعوا کردیم. او می گوید مردها چشم های خودشان را درویش کنند و چشم چران نباشند. متاسفم برای خودم که با چنین زنی ازدواج کرده ام. تمام فکر و ذهنش به آرایش و مدل لباس و برنامه های ماهواره ای است. هر فردی باید برای خودش احترام قائل باشد و حجاب و پوشش متعارف و باوقاری داشته باشد. امیدوارم اینجا بتوانم مشکلاتمان را حل کنیم.»

درگیری خونین دو مرد جوان سر تیپ و آرایش یک زن در مشهد

درگیری خونین دو مرد جوان سر تیپ و آرایش یک زن در مشهد
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 34
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 30 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف