درگیری خونین

درگیری خونین لیلی و مجنون 2 ساعت بعد از نامزدی + تصاویر

تاریخ انتشار : 10 تیر 1395کد مطلب : 32897زمان مطالعه : 2 دقیقه
دختر و پسر جوان جشن نامزدی کوچکی برپا کردند ، دختر بینوا که فکر می کرد به یک عشق واقعی رسیده است در یک درگیری خونین با خواستگار سمجش کف آشپزخانه بی جان رها شد.

درگیری خونین دختر و پسر جوان ساعتی بعد از خواستگاری

پسر جوان نامزدش را غرق در خون کف آشپزخانه رها کرد در حالی که تنها 2 ساعت از پذیرفتن خواستگاری او و نامزدی اش با دختر مورد علاقه اش می گذشت . " استیون وبلی " 28 ساله در یک مراسم خودمانی با حضور تعدادی از دوستانش از دختر مورد علاقه اش خواستگاری کرد و جشن کوچکی گرفتند تا نامزدی خود را با شادی آغاز کنند اما بعد از انکه این میهمانی کوتاه به پایان رسید و میهمانان محل را ترک کردند ، پسر جوان با دختر بینوا درگیر شد و او را مورد ضرب و شتم قرار داد به شدتی که به بیمارستان منتقل شد. استیون در بخشی از صحبت هایش گفت :بعد از انکه او بدون حرکت روی زمین افتاد من فکر کردم که قصد دارد مرا بترساند و برای همین خواستم خشونت خودم را ثابت کنم و گوشی موبایلش را روی زمین زیر پایم خرد کردم تا نتواند با کسی تماس گرفته و کمک بخواهد.

درگیری خونین

درگیری خونین جوان عاشق با نامزدش

دقایقی بعد از این حمله خشن " برودی " دختر جوان مجروح به سختی حرکت کرده و تقاضای کمک می کند ، بالاخره همسایه ها برای کمک می آیند و او را غرق در خون کف آشپزخانه می یابند.

صحنه درگیری خونین

صحنه درگیری خونین دختر و پسر جوان ساعتی بعد از نامزدی

برودی می گوید:همه دوستانمان ما را عاشق و شیفته هم می خواندند و از عشق میان ما صحبت می کردند .زمانی که " استیون " از من خواستگاری کرد فکر می کردم خوشبخت ترین دختر روی زمین هستم اما هرگز فکر نمیکردم که روزی این اتفاق برای من بیافتد. بعد از پایان جشن نامزدی استیون با لحنی کاملا متفاوت به من گفت که به دلیل خیانت از من دلگیر است و کم کم با صدای بلند صحبت هایش را ادامه داد و به سمت من آمد . ضرباتی که به من وارد می کرد ابتدا جدی نبودند تا اینکه با یک مشت خیلی محک به صورتم زد و مرا به زمن پرت کرد و با لگدهای پی در پی که به کمرم می زد باعث شد که من دیگر توان حرکت نداشته باشم .این دختر بینوا هم اکنون برای درمان و بهبود حالش در بیمارستان به سر می برد.

درگیری خونین

بستری شدن دختر جوان بعد از درگیری خونین با نامزدش

درگیری خونین لیلی و مجنون 2 ساعت بعد از نامزدی + تصاویر

3.432
این مطلب مفید بود ؟2210
منبع : بخش خبری نمناک/ن
نظرات
وبگردی