درگیری در تهرانپارس

ماجرای درگیری پارک پلیس در تهرانپارس چه بود؟

تاریخ انتشار : 4 تیر 1398کد مطلب : 3180زمان مطالعه : 2 دقیقه
سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ جزئیات فیلم منتشر شده از درگیری پلیس و دختر جوان در پارک پلیس تهرانپارس را تشریح کرد.

عزل دو مامور کلانتری در ماجرای درگیری پارک پلیس تهرانپارس

فارس:فرمانده انتظامی پایتخت از بازداشت و عزل دو مامور کلانتری به خاطر رفتار خارج از عرف در ماجرای پارک پلیس خبر داد. 

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در واکنش به دستگیری5 هنجارشکن در پارک پلیس تهرانپارس و فیلمی که از درگیری مامور با یکی از هنجارشکنان در فضای مجازی منتشر شد اظهار داشت:براساس تماس جمعی از شهروندان که در آن پارک مشغول تفریح بودند در ساعت 16:30 اول تیر مامور پلیس 110 به محل اعزام شد. پس از حضور مامور مشخص شد که عده ای جوان که حالت عادی نداشتند رفتارهای هنجارشکنانه و ناشایست که غیرقابل تحمل برای خانواده ها بود مرتکب شده و شئونات را زیر پا گذاشتند که درنهایت طی تماس مامور جانشین کلانتری، چند نفر از ماموران به محل اعزام شدند. 

سردار رحیمی تصریح کرد:در گام اول جانشین کلانتری به صورت دوستانه و محترمانه به این افراد تذکر داد تا از رفتار ناهنجار خود دست بردارند که متاسفانه این افراد اقدام به توهین، فحاشی و پرخاشگری کرده و حتی به مامور پلیس نیز حمله ور شده و به صورت مامور نیز سیلی زدند. 

فرمانده انتظامی پایتخت ادامه داد:همکاران بلافاصله درخواست کمک می کنند اما این افراد شروع به سر و صدا و جوسازی می کنند و درنهایت سه مرد و دو زن در جریان این موضوع دستگیر می شوند. 

عالی ترین مقام انتظامی پایتخت تصریح کرد:با گذشت 48 ساعت از ماموریت دو نفر از همکاران پلیس از جمله جانشین کلانتری و مامور از مسئولیت خود عزل شده و هم اکنون در بازداشت هستند تا به رفتار خارج از عرف آنها رسیدگی شود. 

وی با تاکید با این مطلب که جانشین کلانتری از افسران خوب ناجا است گفت:ماموران پلیس ابتدا محترمانه به این افراد تذکر دادند اما هنجارشکنان که کشف حجاب کامل کرده بودند به رفتارهای ناشایست خود ادامه دادند. 

عالی ترین مقام انتظامی پایتخت جرم 5 دختر و پسر دستگیر شده را کشف حجاب، هنجارشکنی و برخورد توهین آمیز با پلیس عنوان و خاطرنشان کرد:این 5 نفر هنوز در بازداشت پلیس هستند.

انتهای پیام/م 

اصل ماجرای درگیری پلیس با دختر جوان در پارک پلیس تهرانپارس

35
این مطلب مفید بود ؟32
برچسب :
نظرات
وبگردی