نمناک اخبارحوادث 6 کشته در نزاع و درگیری خانوادگی در سلماس
سلماس ، حادثه در سلماس
سرپرست اورژانس کشور خبر داد نزاع و درگیری مرگبار خانوادگی جان 6 نفر را در سلماس گرفت در این حادثه پنج نفر از اعضای خانواده از جمله 3 خانم 58 ،28 و 24 ساله و دو آقای 27 و 61 ساله در صحنه جانباخته بودند.
تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1396

جزییات درگیری مرگبار خانوادگی در سلماس

سرپرست اورژانس کشور با اشاره به وقوع نزاع و درگیری خانوادگی در آذربایجان غربی، گفت:در اثر این حادثه یک نفر مصدوم شده و 6 نفر جان خود را از دست دادند.

پیرحسین کولیوند با اشاره به وقوع نزاع خانوادگی در سلماس آذربایجان غربی، گفت:به دلیل درگیری داماد یک خانواده با اقوام همسر خود در بامداد امروز یک نفر مصدوم شده و 6 نفر جان باختند.
وی افزود:یکی از جان باختگان حین انتقال به بیمارستان فوت کرده و مصدوم دیگر نیز در بخش مراقبت های ویژه بستری شده است.

سرپرست اورژانس کشور، خاطرنشان کرد:3 دستگاه آمبولانس جهت کمک به حادثه دیدگان به محل حادثه اعزام شد و نیروهای اورژانس اقدامات لازم را جهت نجات جان حادثه دیدگان انجام دادند.

کولیوند یادآور شد:متاسفانه در این حادثه پنج نفر از اعضای خانواده از جمله 3 خانم 58 ،28 و 24 ساله و دو آقای 27 و 61 ساله در صحنه جانباخته بودند. همچنین یکی از مصدومان حین انتقال به بیمارستان فوت کرده و مصدوم دیگر نیز در بخش مراقبت های ویژه بستری شده است.

سرپرست اورژانس کشور، خاطرنشان کرد:مصدوم یک دختر چهار ساله بود که در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان خاتم الانبیا سلماس بستری شد.

6 کشته در نزاع و درگیری خانوادگی در سلماس

6 کشته در نزاع و درگیری خانوادگی در سلماس
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 3
برگرفته از فارس نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 1 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف