نمناک اخبارحوادث روایت شاهد عینی از درگیری در پمپ بنزین شیراز + عکس
درگیری در پمپ بنزین ، کتک کاری راننده با پلیس
راننده متخلفی که در یکی از بلوارهای شیراز لایی می کشید و حادثه درگیری در پمپ بنزین با نیروهای پلیس را آفرید در حالت طبیعی نبوده و به دلیل مصرف مشروبات الکلی رفتار خشونت آمیزی از خود بروز می داد.
تاریخ انتشار : 25 آبان 1395
بازدید : 2,869 نفر

درگیری در پمپ بنزین و کتک کاری مجرم با ماموران پلیس

 پزشک معالج و یک شاهد عینی ماجرای راننده متخلفی که در یکی از بلوارهای شیراز لایی می کشید و با ماموران پلیس راهور درگیر شده بود، تشریح کردند.محسن سفیدی یکی از شاهدان عینی این ماجرا در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز اظهار داشت:18 آبان ماه با خورو شخصی و به اتفاق خانواده از سمت پل معالی آباد به سمت صدرا در حرکت بودم که یک خودرو میتسوبیشی با لایی کشیدن از کنارم عبور کرد و کمی هم به خودرو من خورد.

درگیری در پمپ بنزین

گفته های شاهدان عینی درگیری پمپ بنزین شیراز

وی افزود:همه رانندگان از نحوه رانندگی این خودرو شاکی بودند که خودرو پلیس نامحسوس را دیدم و از آنان درخواست برخورد و توقف کردن خودرو متخلف شدم.سفیدی گفت:مشخص بود این راننده وضعیت عادی ندارد و هر لحظه ممکن بود حادثه ای بد رخ دهد و برای اطمینان بیشتر نیز با پلیس 110و راهور تماس گرفته و متوجه حضور آنان در صحنه شدم.این شهروند شیرازی گفت:رانندگان دیگر نیز از حضور به موقع پلیس رضایت داشته و باید قدردان آنان باشیم نه اینکه شاهد برخی جوسازی ها علیه این سبزپوشان خدمتگذار باشیم.سرگرد عباس زارع رئیس مرکز کنترل نامحسوس پلیس راهور شیراز نیز در گفت وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت:در تاریخ 18 آبان ماه برابر گزارش مردمی به واحد گشتی مبنی بر انجام حرکات مخاطره آمیز و لایی کشیدن یک دستگاه خودرو میتسوبیشی گالانت در بلوار صنایع بلافاصله ماموران این مرکز با مشاهده خورو به سمت آن حرکت کرده و دستور ایست دادند که متاسفانه راننده علاوه بر برخورد با خودرو پلیس هیچ توجهی نکرد.

درگیری در پمپ بنزین

ماجرای درگیری در پمپ بنزین شیراز

وی افزود:پس از گذشت مسافتی واحد بعدی کنترل نامحسوس پلیس راهور شیراز وارد عمل شده و با بستن مسیر روبه روی پمپ بنزین صنایع، خودرو ناچار به ورود به پمپ بنزین و توقف در آن محل می کند.زارع تصریح کرد:پس از اینکه ماموران قصد سوارکردن راننده را داشتند پس از درگیری ماموران با وی و با توجه به عدم تعادل سرش به شیشه خودرو برخورد و زخمی می شود.

رئیس پلیس بزرگ راه شیراز بیان کرد:پس از این موضوع بلافاصله راننده توسط ماموران پلیس راهور به درمانگاه سپهر انتقال دادند و مداوا نیز صورت می گیرد و وی نیز تحویل خانواده خود می شود.

زارع گفت:همان طور که سخنگوی ناجا نیز اعلام کردند در این حادثه با ماموران پلیس که در پمپ بنزین با راننده متخلف برخورد نامناسب داشته اند برخورد می شود و پرونده آنان نیز در دست اقدام است.وی خاطرنشان کرد:عدم توجه به دستور پلیس عامل اصلی این برخوردها بوده و موضوع با قید فوریت و به صورت جدی توسط مقام قضایی در دست پیگیری است.

حمیدحسن لی پزشک شاغل در درمانگاه سپهر نیز با توجه به ادعاهایی مبنی بر اینکه ماموران پلیس راهور راننده را به درمانگاه انتقال نداده اند اظهار داشت:این موضوع صحت ندارد؛ خودم در زمان حادثه و مراجعه بیمار، شیفت بودم و مشاهده کردم این بیمار توسط پلیس به این درمانگاه انتقال داده شد.

وی افزود:تنها یک زخم سطحی روی سر این بیمار رخ داده بود که نیازی به بخیه کردن هم نداشت. با توجه به سطحی بودن زخم راننده در کمترین زمان ممکن درمان انجام شد و راننده با هوشیاری کامل از درمانگاه خارج شد.

 این اتفاق در حالی رخ داده بود که براساس گزارش پلیس، راننده خودرو جنجالی، با مصرف مشروبات الکلی از حالت عادی خارج بوده و حرکات مخاطره آمیز وی با خودرو در پی مصرف مشروبات الکلی انجام شده است. 

 

روایت شاهد عینی از درگیری در پمپ بنزین شیراز + عکس

روایت شاهد عینی از درگیری در پمپ بنزین شیراز + عکس
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 10
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف