نمناک اخبارورزشی درگیری سوشا مکانی و بیرانوند و اخراج از تیم ملی
سوشا مکانی ، سوشا مکانی در تیم ملی
سوشا مکانی پس از شنیدن صحبت های علیرضا بیرانوند پیش از بازیهای تیم ملی با پرتاپ نمکدان باعث اخراج خود و بیرانوند از ترکیب تیم ملی شد.
تاریخ انتشار : 18 آبان 1394

ماجرای اخراج سوشا مکانی و علیرضا بیرانوند

سوشا مکانی و علیرضا بیرانوند پیش از بازی دوستانه ایران و ژاپن از ترکیب تیم کنار گذاشته شدند تا اصحاب رسانه کمی از تصمیم کی روش تعجب کنند. حالا شایعاتی پیرامون این بیرون نشستن این دو گلر منتشر شده که نشان می دهد سرمربی پرتغالی در این بازی به حق دو گلرش را کنار گذاشته است.

سوشا مکانی و علیرضا بیرانوند

ماجرا از این قرار است که بیرانوند سر میز غذا عنوان می کند که قصد دارد نیم فصل به پرسپولیس بپیوندد. سوشا مکانی که از این حرف بیرانوند استقلالی تعجب کرده بود از او سوال می کند که تو مگر استقلالی نبودی؟ چطور شده حالا حرف از پرسپولیس می زنی؟

بیرانوند پس از این صحبت مدعی می شود برانکو پیش از شروع فصل هم او را می خواسته و حالا که علیرضا منصوریان او را نبخشیده و به او بازی نمی دهد، می خواهد نیم فصل از نفت جدا شده و پرسپولیسی شود.

بحث این دو نفر ادامه پیدا می کند تا جایی که بیرانوند عنوان می کند به استقلال نمی روم چون رحمتی آنجاست و کار سخت است اما در پرسپولیس می توانم گلیمم را از آب بیرون بکشم و فیکس شوم.

این صحبت ها به مذاق سوشا خوش نمی آید و پس از بحث چند دقیقه ای نمکدان را به سمت بیرانوند پرتاب می کند و گلر خرم آبادی نیز بشقاب سالاد را به سوی گلر پرسپولیس پرت می کند تا کار این دو، پیش از هم تیمی شدن بیخ پیدا کند.

پس از این ماجرا، ملی پوشان دخالت کرده و نمی گذارند کار به درگیری فیزیکی بکشد اما رابطه سوشا و بیرانوند از پیش هم خراب تر می شود. باید منتظر ماند و دید بیرانوند واقعا این حرف ها را به زبان آورده یا تنها قصد ناراحت کردن سوشا مکانی را داشته است.

درگیری سوشا مکانی و بیرانوند و اخراج از تیم ملی

درگیری سوشا مکانی و بیرانوند و اخراج از تیم ملی
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 57
برگرفته از بانک ورزش-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 43 14
نظر کاربران
نازنين

نازنين

در گذشته كساني كه در پرسپوليس بازي ميكردن عشق و علاقه و غيرت خاصي روي پرسپوليس داشتن(دايي، كريمي،...) واقعن الان فوتباليست ها ب عشق معروف شدن و پول وارد اين عرصه ميشن، تأسف!!!!!

پاسخ دادن 4 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف