سوشا مکانی

درگیری سوشا مکانی و بیرانوند و اخراج از تیم ملی

تاریخ انتشار : 18 آبان 1394کد مطلب : 22872تعداد نظرات : 1 نظر
سوشا مکانی پس از شنیدن صحبت های علیرضا بیرانوند پیش از بازیهای تیم ملی با پرتاپ نمکدان باعث اخراج خود و بیرانوند از ترکیب تیم ملی شد.

ماجرای اخراج سوشا مکانی و علیرضا بیرانوند

سوشا مکانی و علیرضا بیرانوند پیش از بازی دوستانه ایران و ژاپن از ترکیب تیم کنار گذاشته شدند تا اصحاب رسانه کمی از تصمیم کی روش تعجب کنند. حالا شایعاتی پیرامون این بیرون نشستن این دو گلر منتشر شده که نشان می دهد سرمربی پرتغالی در این بازی به حق دو گلرش را کنار گذاشته است.

سوشا مکانی و علیرضا بیرانوند

ماجرا از این قرار است که بیرانوند سر میز غذا عنوان می کند که قصد دارد نیم فصل به پرسپولیس بپیوندد. سوشا مکانی که از این حرف بیرانوند استقلالی تعجب کرده بود از او سوال می کند که تو مگر استقلالی نبودی؟ چطور شده حالا حرف از پرسپولیس می زنی؟

بیرانوند پس از این صحبت مدعی می شود برانکو پیش از شروع فصل هم او را می خواسته و حالا که علیرضا منصوریان او را نبخشیده و به او بازی نمی دهد، می خواهد نیم فصل از نفت جدا شده و پرسپولیسی شود.

بحث این دو نفر ادامه پیدا می کند تا جایی که بیرانوند عنوان می کند به استقلال نمی روم چون رحمتی آنجاست و کار سخت است اما در پرسپولیس می توانم گلیمم را از آب بیرون بکشم و فیکس شوم.

این صحبت ها به مذاق سوشا خوش نمی آید و پس از بحث چند دقیقه ای نمکدان را به سمت بیرانوند پرتاب می کند و گلر خرم آبادی نیز بشقاب سالاد را به سوی گلر پرسپولیس پرت می کند تا کار این دو، پیش از هم تیمی شدن بیخ پیدا کند.

پس از این ماجرا، ملی پوشان دخالت کرده و نمی گذارند کار به درگیری فیزیکی بکشد اما رابطه سوشا و بیرانوند از پیش هم خراب تر می شود. باید منتظر ماند و دید بیرانوند واقعا این حرف ها را به زبان آورده یا تنها قصد ناراحت کردن سوشا مکانی را داشته است.

درگیری سوشا مکانی و بیرانوند و اخراج از تیم ملی

3.857
این مطلب مفید بود ؟4314
برگرفته از بانک ورزش-/ف
1 نظر به ثبت رسیده است
نازنين1396-06-20
در گذشته كساني كه در پرسپوليس بازي ميكردن عشق و علاقه و غيرت خاصي روي پرسپوليس داشتن(دايي، كريمي،...) واقعن الان فوتباليست ها ب عشق معروف شدن و پول وارد اين عرصه ميشن، تأسف!!!!!
42
وبگردی