نمناک ورزشفوتبال درگیری شدید لیونل مسی با مدافع رم + عکس
لیونل مسی ، درگیری لیونل مسی
لیونل مسی در فینال جام خوان گامپر که دیشب بین بارسلونا و رم برگزار شد با ماپو یانگا ام بیوا، مدافع حریف، درگیری بدی پیدا کرد.
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1394

در دقیقه 34 بازی بود که لیونل مسی بعد از دریبل کردن حریف، با سوت داور متوقف شد اما به نظر می رسید کلماتی در آن لحظه بین ستاره ارژانتینی و مدافع حریف رد و بدل شده که به درگیری آنها منجر شد. ابتدا ام بیوا و سپس مسی با سر به هم ضربه زدند و در نهایت مسی، با دست گردن حریف را گرفت. داور به هر دو بازیکن کارت زرد نشان داد.

درگیری لیونل مسی

درگیری لیونل مسی

درگیری لیونل مسی

درگیری لیونل مسی

شاگردان لوئیس انریکه در دیداری که کاملاً برتر از حریف بودند، به یک پیروزی پر گل دست پیدا کردند و جام خوان گامپر را در خانه نگه داشتند.

بارسا بازی را هجومی آغاز کرد و بعد از اینکه چند موقعیت خوب را از دست دادند، سرانجام در دقیقه 26 به گل رسیدند.

ارسال تماشایی مسی پشت مدافعان رم به ژرمی متیو رسید و او هم بلافاصله نیمار را صاحب موقعیت کرد. ستاره برزیلی که با شزنی تک به تک شده بود، به راحتی از دروازه بان لهستانی رم عبور کرد و گل اول را به ثمر رساند.

بعد از این گل هم حملات بارسا ادامه پیدا کرد و در دقیقه 41، مسی برتری آبی و اناری ها را دو برابر کرد. حرکت خوب سوارز و همکاری دنی آلوس و نیمار، یک موقعیت خوب برای ستاره آرژانتینی ایجاد کرد و او هم با یک ضربه دقیق، حساب کار را 2-0 کرد؛ نتیجه ای که تا پایان نیمه اول باقی ماند.

برتری آبی و اناری ها در نیمه دوم هم دنبال شد و بعد از اینکه آلبا یک موقعیت خوب را از دست داد، ایوان راکیتیچ در دقیقه 66، گل سوم را به ثمر رساند. اشتباه مدافع رم، یک موقعیت خوب را نصیب بازیکنان بارسا کرد و راکیتیچ با ضربه ای تماشایی از پشت محوطه جریمه، دروازه مورگان دی سانکتیس را که به جای شزنی به زمین رفته بود، باز کرد.

در دقایق باقی مانده باز هم بارسا تیم برتر میدان بود و البته رم هم موقعیت هایی داشت اما در نهایت بازی با همان نتیجه 3-0 به پایان رسید.

درگیری شدید لیونل مسی با مدافع رم + عکس

درگیری شدید لیونل مسی با مدافع رم + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 20
برگرفته از شفقنا ورزشی - /م
این مطلب مفید بود ؟ 18 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف