نمناک اخبارپزشکی و سلامت درگیری شوهر بیمار با پرستار به دلایل ناموسی
درگیری با پرستار ، حوادث
خبر درگیری همسر یکی از بیماران با پرستار در مقابل چشم دیگران جنجال به پا کرد. ضارب بعد از مجروح ساختن پرستار متواری شد.
تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1395
بازدید : 3,905 نفر

درگیری با پرستار و حمله با چاقو

همراه یک بیمار در بیمارستان فیروزگر تهران، یکی از پرستاران را در مقابل چشم دیگران با ضربه های چاقو به شدت مجروح کرد و متواری شد.

 پرستاران او را مردی جوان معرفی کرده اند که هنگام تلاش آنها برای نجات همکارشان، با تهدید چاقو آنها را عقب رانده و در فریاد های خود علت چاقوکشی را «ناموسی» اعلام کرده است.

پرستار مجروح که از چند ناحیه داخلی بدن دچار پارگی شده، پس از انجام عمل جراحی، در بخش ای سی یوی بیمارستان فیروزگر بستری شد و خانواده اش نیز با شکایت نزد پلیس، خواهان شناسایی و دستگیری ضارب شده اند.

یکی از پرستاران این بیمارستان با بیان این موضوع، درباره جزییات حادثه گفت:«ساعت ١٨:٣٠ شنبه شب، مردی جوان (ضارب) پس از ترخیص همسرش که چندی پیش مورد عمل جراحی قرار گرفته بود، به بیمارستان آمد و یکی از پرستاران ما را به بهانه مسائل ناموسی، در راهروی بخش جراحی روی زمین انداخت و با چاقو مورد اصابت چند ضربه قرار داد.»

او به تلاش نافرجام سایر پرستاران برای کمک به همکارشان و متواری شدن ضارب اشاره کرد و افزود:«وقتی ضارب قصد داشت همکار ما را با چاقو بزند، بقیه پرستارها سعی کردند مانعش شوند اما او چاقو را به سمت آنها هم گرفت و فریاد زد:مساله ناموسی است و کسی حق ندارد دخالت کند. بعد از آن تا نگهبان ها بیایند، چند ضربه به پرستارمان زد و سریع فرار کرد. »

به گفته پرستاران، بیمارستان فیروزگر پیش از این نیز حادثه های مشابه را تجربه کرده بود اما مورد اخیر شدت به مراتب بالاتری داشت؛ به نحوی که ترس از عدم وجود امنیت جانی را در دل آنها

 انداخته است. حادثه در راهروی بخش جراحی بیمارستان فیروزگر، جایی که مجهز به دوربین مداربسته است اتفاق افتاده؛ سرنخی که می تواند پلیس را در شناسایی هویت ضارب کمک کند.

از سوی دیگر خانواده پرستار مجروح نیز که در بیمارستان حضور دارند به پلیس گفته اند هیچ آشنایی قبلی با ضارب ندارند و فقط شنیده اند که او همراه یکی از بیماران بوده است.

درگیری شوهر بیمار با پرستار به دلایل ناموسی

درگیری شوهر بیمار با پرستار به دلایل ناموسی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از اعتماد /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف