علی صادقی

درگیری لفظی علی صادقی و احمد پورمخبر در اینستاگرام + عکس

تاریخ انتشار : 12 خرداد 1395کد مطلب : 31574زمان مطالعه : 1 دقیقه
علی صادقی در مصاحبه ای عنوان کرد که پسر احمد پورمخبر بازیگر پیشکسوت سینما با نام او با دختران چت میکند و همین امر باعث درگیری لفظی این دو بازیگر شد.

 دعوای علی صادقی با بازیگر پیشکسوت

علی صادقی در گفتگویی که با یک سایت خبری داشت، از اتفاق عجیبی که توسط پسر یکی از بازیگران مطرح در شبکه های اجتماعی در حال رخ دادن است خبر داد و ادعا کرد پسر آقای بازیگر به نام او با دختران چت می کند. او در مصاحبه اش می گوید حوصله شکایت به پلیس فتا را ندارد.

احمد پورمخبر بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به صحبت های علی صادقی واکنش نشان داد و گفت:من کسی که بخواهد با آبرویم بازی کند به خدا واگذار میکنم.

احمد پورمخبر در اینستاپست خود نوشت:اول به علی صادقی، مگه با چشمات دیدی که میای میگی که پسر من برای کسی کامنت میذاره شماره میده حضرت علی (ع) دیده رو ندیده کرد شما از کسی شنیدی که خودش برای شما پیج درست کرده بود شما اگر میخواهی واقعا بفهمی کیه چرا نمیری پلیس فتا شکایت کنی ،بعدشم پسر من زن داره تمام کار با موبایل و اینترنتم به عهده همسرش هستش؛ من کسی رو که بخواهد با آبروی من بازی کنه واگذار میکنم به خدا.درگیری علی صادقی و پورمخبر

پست احمد پورمخبر برای علی صادقی

درگیری لفظی علی صادقی و احمد پورمخبر در اینستاگرام + عکس

4.116
این مطلب مفید بود ؟133
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان - / ک
وبگردی