نمناک ورزشگوناگون درگیری فیزیکی فوتبالیست مشهور باهوادار کنار زمین + عکس
درگیری فوتبالیست ، عکس کتک کاری بازیکن
حادثه درگیری فوتبالیست مشهور با یکی از هوادارانی که خود را کنار زمین رسانده بود باعث شد تا اولین اخراج قبل از آغاز بازی در تاریخ لیگ اروپا به نامش ثبت شود.
تاریخ انتشار : 12 آبان 1396

درگیری فوتبالیست لیگ برتر اروپا با یکی از هواداران معترض

درگیری فوتبالیست با یکی از تماشاچیانی کنار زمین مسابقه فوتبال باعث شد تا داور او را از بازی البته قبل از آغاز بازی اخراج کند .پیش از آغاز دیدار شب گذشته المپیک مارسی مقابل ویتوریا در شهرگیمارش پرتغال، در حالی که بازیکنان تیم فرانسوی در حال گرم کردن بودند، ناگهان با تعدادی از هواداران خشمگین تیم خودی که وارد محوطه زمین شده بودند، روبرو شدند. گفته می شود این هواداران که از نمایش های اورا در این فصل ناراضی بودند، وارد زمین شدند تا با او درگیر شوند و در مقابل، او نیز با آنها وارد زد و خورد شد.
در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده، اورا با ضربه ای کنگ فویی که احتمالا بسیاری را به یاد ضربه اریک کانتونا به هوادار کریستال پالاس انداخته، این طرفدار تیم خودی را مضروب کرد و بلافاصله توسط تاماش بوگنار، داور بازی، اخراج شد. این برای اولین بار در تاریخ لیگ اروپاست که یک بازیکن پیش از شروع مسابقه اخراج می شود. 

تصاویر مربوط به درگیری فوتبالیست با تماشاچی در ورزشگاه 

درگیری فوتبالیست 

درگیری فوتبالیست

تصویر لحظه درگیری فیزیکی فوتبالیست با هوادار در لیگ مارسی

درگیری فوتبالیست 

درگیری فوتبالیست

درگیری فوتبالیست

اخراج فوتبالیست مشهور اروپایی به دلیل درگیری قبل از بازی

درگیری فیزیکی فوتبالیست مشهور باهوادار کنار زمین + عکس

درگیری فیزیکی فوتبالیست مشهور باهوادار کنار زمین + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از ورزش سه /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف