نمناک ورزشفوتبال دعوای محسن تنابنده و خداداد عزیزی در اتریش!
محسن تنابنده ، محسن تنابنده در تیم هنرمندان
عزیزی برای دومین بار جنجال به پا کرد. او این بار در اتریش بامحسن تنابنده بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون درگیر شده است!
بازدید : 8,970 نفر

جنجال درگیری محسن تنابنده و خداداد

خداداد عزیزی در اردوی اتریش با محسن تنابنده بازیگر سینما درگیر شد.

پس از درگیری های به وجود آمده در بین دونیمه بازی ستارگان ایران با یاران فیگو که بین خداداد عزیزی و فرهاد مجیدی به وجود آمد به نظر این بار خداداد با محسن تنابنده درگیر شده است!

روزنامه نود این اتفاق را تیتر یک خودش کرده و درباره اش نوشته است:«عزیزی برای دومین بار جنجال به پا کرد.او این بار در اتریش بامحسن تنابنده بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون درگیر شده است!»

درگیری عزیزی و تنابنده

درگیری عزیزی و تنابنده تیتر روزنامه ها شد

محسن تنابنده از لحاظ فنی یکی از بهترین بازیکنان تیم هنرمندان است، ولی فوتبالی ها خیلی بازی او را قبول ندارند. او که تا امروز از خودش یک چهره عصبی نشان داده و حتی از اولین تمرین تیم هنرمندان برای بازی مقابل ستارگان جهان هم مدام شاکی می شد و می خواست با عکاس ها درگیر شود، از لحاظ اخلاقی شباهت زیادی به خداداد عزیزی دارد.

شاید یک دلیل درگیری این دو همین شباهت اخلاقی باشد. شباهتی که باعث می شود هر دو فکر کنند در بازی های نمایشی هم حتما باید برنده باشند و همین اخلاق باعث دعوا و درگیری می شود

محسن تنابنده ، درگیری جنجالی محسن تنابنده و خداداد عزیزی

دعوای محسن تنابنده و خداداد عزیزی در اتریش!
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 34
برگرفته از نامه , نماینده , خبرآنلاین - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 24 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف