نمناک اخبارحوادث درگیری مرگبار مردان آهنین در پارک
مردان آهنین ، قتل
سرانجام درگیری خونبار مردان آهنین در پارک محله به مرگ منجر شد.
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1394

نزاع مرگبار مردان آهنین

ساعت 15 یکشنبه اهالی خیابان مسجدی محله بهاران هراسان در تماس با پلیس از درگیری خونین دو مرد قوی هیکل در پارک محله خبر دادند. با حضور ماموران کلانتری ابوذر در پارک، آن ها با جسد نیمه جان دو مرد جوان روبه رو شدند.

 
با انتقال آن ها به بیمارستان رضاییان، در حالی که تلاش تیم پزشکان برای نجات جان آن ها آغاز شده بود، یک ساعت بعد مرد 35 ساله به نام ابراهیم به علت شدت جراحات جانش را از دست داد.
 
با اعلام قتل مرد قوی هیکل به بازپرس ویژه قتل تهران، تیم جنایی برای بررسی موضوع در بیمارستان حاضر شد. پزشک جنایی پس از معاینه جسد علت مرگ مقتول را اصابت جسم نوک تیز به قلب وی اعلام کرد.
 
با بهبود حال عامل جنایت، تحقیقات از او در بیمارستان آغاز شد. جواد 32 ساله با اعتراف به قتل مرد بدنساز گفت:من و مقتول بچه محل هستیم. هفته گذشته با برادر کوچک تر ابراهیم به خاطر مسائل مالی درگیر شدم و او را کتک زدم. ساعتی قبل در پارک محله نشسته بودم که ابراهیم به آنجا آمد و درباره اختلافم با برادرش پرسید. وقتی به او توضیح دادم، مرد بدنساز با من درگیر شد و شروع به کتک زدن من کرد. او مرا روی زمین انداخت و با چاقو چند ضربه به پایم زد. هر کاری کردم او دور شود، نتوانستم. یک لحظه عصبانی شدم و با چاقوی همراهم یک ضربه به او زدم که غرق خون روی زمین افتاد. من نمی خواستم او را بکشم و فقط می خواستم او را بترسانم که چاقو به سینه اش خورد.
 
با اظهارات قاتل 32 ساله، او با دستور سعید احمدبیگی، بازپرس ویژه قتل تهران بازداشت شد و برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

درگیری مرگبار مردان آهنین در پارک

درگیری مرگبار مردان آهنین در پارک
:
امتیاز : 2.2 تعداد رای : 23
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 10 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف