نمناک اخبارحوادث درگیری مسلحانه با قاچاقچی اتوبان چمران
درگیری مسلحانه ، اتوبان چمران
ماموران مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پی درگیری مسلحانه با خرده فروش اصلی اتوبان چمران موفق به بازداشت وی شدند.
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1393
بازدید : 4,826 نفر

 رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در خصوص درگیری مسلحانه با خرده فروش اصلی اتوبان چمران گفت:بامداد روز 15 بهمن سال جاری ماموران عملیاتی پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ به همراه ماموران پایگاه هفتم این پلیس،جهت اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده به موقعیت اتوبان چمران تقاطع ملاصدرا اعزام شدند.

اتوبان چمران
 
سرهنگ بخشنده  اضافه کرد:ماموران در حین انجام ماموریت متوجه حضور یکی از خرده فروشان و تعدادی از چوبداران و مصرف کنندگان مواد مخدر که در حال خرید و فروش مواد مخدر در پاتوق خرده فروشان بود شدند.
وی اظهار داشت:پس از اینکه متهمان متوجه حضور مامورین در محل شدند مبادرت به تیر اندازی و سنگ پرانی بسمت آنها کرده و با مامورین درگیری مسلحانه ایجاد نمودند که در این میان ماموران ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح اسلحه تعداد 7 تیر شلیک که تعداد دو تیر از آن به پای راست و یک تیر نیز به پای چپ فرد خرده فروش اصابت کرد و تعداد 4 تیر در این بین بصورت هوایی شلیک شد.
 این مقام انتظامی خاطرنشان شد:متهم مصدوم پس از دستگیری خود را به هویت «الیاس» معرفی کرد که از نامبرده در بازرسی بدنی مقادیر 10 گرم هروئین و 8 گرم شیشه بالفافه و یک قبضه قمه و 12 عدد پایپ شیشه ای و مبلغ 866 هزار تومان وجه نقد حاصل از فروش مواد مخدر کشف شد.
 وی گفت:متهم سریعا پس از دستگیری با همراهی عوامل پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ توسط اورژانس115 تهران به بیمارستان اعزام و پرونده ایی در این رابطه در معاونت قضایی پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب تشکیل شد.

درگیری مسلحانه با قاچاقچی اتوبان چمران

درگیری مسلحانه با قاچاقچی اتوبان چمران
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 14
برگرفته از جام جم-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 13 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف