نمناک اخبارحوادث درگیری مسلحانه شرور معروف پردیس با پلیس در بومهن + تصاویر
درگیری مسلحانه در بومهن ، جزئیات درگیری مسلحانه در بومهن
درگیری و تیراندازی بین مأموران نیروی انتظامی و شرور سابقه دار در بومهن پس از سه ساعت با مجروح شدن شرور پایان یافت. جزئیات کامل درگیری مسلحانه و تیراندازی پلیس و شرور معروف پردیس در بلوار کشاورز بومهن را در ادامه می خوانید.
تاریخ انتشار : 16 شهریور 1394

درگیری مسلحانه در بومهن

پس از حضور مأموران نیروی انتظامی برای جلب این شرور، وی اقدام به تهدید و تیراندازی به سوی مأموران کرد و بعد از دقایقی با حضور مأموران و محاصره منزل این فرد و با نظارت مستقیم فرمانده انتظامی شهرستان پردیس، این عملیات وارد فاز جدیدی شد.

پس از حدود سه ساعت تیراندازی، مأموران موفق به حضور در منزل و دستگیری این فرد شدند که پس از اصابت گلوله به پایش بی هوش شده بود.

درگیری پلیس با شرور

سرهنگ مهیار رستگاری، با اشاره به جزئیات دستگیری یک متهم فراری که به تیراندازی متقابل متهم فراری و مأموران پلیس انجامید، اظهار کرد:مأموران پلیس شهرستان پردیس در پی حکم صادره از سوی مراجع قضایی مبنی بر جلب یکی از متهمان فراری، اقدام به شناسایی مخفیگاه وی در حوالی بومهن کرده و صبح امروز برای اجرای حکم و دستگیری وی، به محل اختفای وی اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت:پس از حضور مأموران در محل اختفای این متهم فراری، وی با یک قبضه سلاح «وینچستر» اقدام به تیراندازی و شلیک به مأموران کرد که بلافاصله با هماهنگی های انجام شده، چند تیم زبده آموزش دیده به محل اعزام شدند و نقشه عملیاتی هماهنگ را طرح ریزی کردند.

محل درگیری پلیس با شرور

وی با اشاره به حضور خود در محل، برای فرماندهی این عملیات افزود:در عملیات طراحی شده برای دستگیری این متهم خطرناک، پلیس به منظور صیانت از شهروندان حاضر در این محله، اقدام به انجام طرح تخلیه و قطع گاز و برق این منطقه کرد که با هماهنگی های انجام شده، تیم های آتش نشانی و اورژانس نیز درصحنه حاضر شدند.

درگیری مسلحانه

رستگاری ادامه داد:متأسفانه این مجرم خطرناک که اقدام به استعمال ماده «شیشه» نیز کرده بود، در برابر مأموران مقاومت کرد و دست به شلیک گلوله به سمت مأموران پلیس زد.

درگیری مسلحانه

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس با اشاره به بی نتیجه بودن توصیه های پلیس به متهم به منظور تسلیم کردن خود، گفت:مأموران پلیس مجبور به استفاده از سلاح برای دستگیری وی شدند و پس از شلیک به پای این فرد، موفق به دستگیری وی شدند.

درگیری مسلحانه

وی در پایان با اشاره به کشفیات به دست آمده از این مجرم خطرناک، خاطرنشان کرد:از این فرد، دو قبضه سلاح «وینچستر» و یک قبضه «کلت کمری» کشف و ضبط شد و در حال حاضر نیز این جوان 30 ساله، به منظور مداوا به بیمارستان منتقل شده و تحت درمان قرار دارد.

 درگیری مسلحانه

درگیری مسلحانه

عکس:ابوالفضل ماهرخ

درگیری مسلحانه در بومهن ، جزئیات درگیری مسلحانه روح الله جلالوند با پلیس در بومهن

درگیری مسلحانه شرور معروف پردیس با پلیس در بومهن + تصاویر
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 67
برگرفته از فارس، میزان - /م
این مطلب مفید بود ؟ 64 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف