نمناک اخبارجامعه جزئیات درگیری معلم با 8 دانش آموز در اصفهان
درگیری معلم ، اخبار روز نمناک
تکرار ضرب و شتم دانش آموزان در اصفهان و درگیری معلم با شاگردانش خبرساز شد ، این بار برخورد فیزیکی بین مشاور و مجموعه بچه ها رخ داده است.
تاریخ انتشار : 1 اسفند 1396

ضرب و شتم و درگیری معلم با دانش آموزان متوسطه در اصفهان

علیرضا مهدی پیرامون ضرب و شتم دانش آموزان در مدرسه جمال، مقطع متوسطه دوم، در ناحیه 5 آموزش وپرورش اصفهان اظهار داشت:امروز مشاور مدرسه به کلاس می رود و با دانش آموزان درگیر می شود و ضرب و شتم رخ داده است اما به بزرگی که در فضای مجازی به آن پرداخته شده نیست و بیشتر درگیری لفظی بوده است.

وی گفت:برخورد فیزیکی بین مشاور و مجموعه بچه ها رخ داده است، بلافاصله مدیر مدرسه و حراست آموزش وپرورش ناحیه 5 وارد عمل می شوند و دانش آموزان را به بیمارستان انتقال می دهند، 6 نفر از دانش آموزان به بیمارستان انتقال داده می شود که 3 نفر از آن ها به بیمارستان عیسی بن مریم و 3 نفر از آن ها به بیمارستان کاشانی منتقل می شوند تا از سلامت کودکان اطمینان حاصل شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان از سلامت همه کودکان خبر داد و افزود:4 نفر از دانش آموزان مرخص شده اند اما 2 نفر از آن ها در بیمارستان برای مراقبت های بیشتر نگه داشته شده اند، این دو کودک هم در سلامت هستند و تنها به دلیل قوانین بیمارستان تا کنون مرخص نشده اند. هم اکنون مدیر مدرسه و حراست آموزش وپرورش ناحیه 5 و مدیر مدرسه در بیمارستان حضور دارند.

وی به پیگیری جدی آموزش وپرورش استان اصفهان پیرامون این واقعه اشاره کرد و گفت:مشاور مدرسه به آموزش وپرورش احضار شده و چهارشنبه باید برای پاسخگویی حضور پیدا کند و درصورتی که نتواند جواب قانع کننده داشته باشد با او به طور قطع برخورد خواهد شد.

جزئیات درگیری معلم با 8 دانش آموز در اصفهان

جزئیات درگیری معلم با 8 دانش آموز در اصفهان
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 9
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف