نمناک اخبارورزشی ماجرای درگیری مهدی طارمی در تمرین پرسپولیس + عکس
مهدی طارمی ، مهدی طارمی در تمرین
مهدی طارمی آقای گل لیگ برتر در پایان تمرین روز دوشنبه پرسپولیس با خبرنگاران درگیر شد. محسن بنگر کاپیتان پرسپولیس نسبت به حرف مهدی طارمی واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : 4 اسفند 1394

درگیری مهدی طارمی با خبرنگاران

در پایان تمرین روز گذشته پرسپولیس مهدی طارمی به نمایندگی از بازیکنان اعلام کرد تا زمانی که پول آن ها پرداخت نشود حاضر نیستند به تمرین بپردازند.  

پس از این موضوع ترکاشوند مشاور اقتصادی باشگاه پرسپولیس در محل تمرین حضور پیدا کرد و با بازیکنان به گفت وگو پرداخت اما آن ها باز هم حاضر نشدند که تمرین کنند.

 مهدی طارمی در تمرین پرسپولیس

مهدی طارمی در تمرین پرسپولیس

در این بین طارمی با برخوردی نامناسب با عکاسان و خبرنگاران، خطاب به مسئولان ورزشگاه گفت:چه کسی این ها را به داخل راه داده است. آن ها را از محل تمرین بیرون کنید. این جمله طارمی اعتراض خبرنگاران را به دنبال داشت و آن ها این سوال را مطرح کردند که مگر تیم بزرگ تر ندارد؟ طارمی هم به خبرنگاران گفت:بزرگ تر تیم من هستم، چه کسی می خواهد حرف بزند؟


واکنش بنگر به صحبت مهدی طارمی

وقتی جلسه مدیر موقت باشگاه پرسپولیس با بازیکنان این تیم تمام شد، محسن بنگر بلافاصله از ساختمان باشگاه بیرون آمد و سوار اتومبیل شد تا به خانه برود. 

 بنگر درخواست خبرنگاران حاضر برای مصاحبه را رد کرد و گفت قصد حرف زدن ندارد اما وقتی یک خبرنگار به کاپیتان پرسپولیس گفت:«سر تمرین وقتی بزرگ تر های تیم نتوانستند مانع اعتصاب جوانتر ها شوند، ما کنار فنس ایستاده بودیم که طارمی به بوقچی پرسپولیس دستور داد خبرنگاران را بیرون کند. وقتی اعتراض کردیم و گفتیم تو کاره ای نیستی و بگو بزرگ ترهای تیم بیایند، طارمی فریاد زد گنده پرسپولیس من هستم، بروید بیرون!» 

 بنگر که قصد مصاحبه نداشت، وقتی این روایت را شنید، از کوره در رفت و گفت:«چی گفته؟ کی گفته؟ طارمی گفته گنده پرسپولیس است؟ طارمی بیخود کرده گفته گنده پرسپولیس است!» 

 اما بنگر بلافاصله از آنچه گفته بود پشیمان شد و از خبرنگاران خواست به جای طارمی بیخود کرده از قول او بنویسند؛ «نمی دانم چرا طارمی چنین حرفی زده و بروید از خودش بپرسید چرا احساس کردی گنده پرسپولیس هستی و این چه حرفی است که زدی؟!»

ماجرای درگیری مهدی طارمی در تمرین پرسپولیس + عکس

برگرفته از قدس آنلاین، جام نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 57 17
نظر کاربران
علی

علی

اقای طارمی را خیلی بزرگ نکنید اقای گل لیگ برتر اس اسیه اقای امتیاز جام حذفی از همه مهمتر دو ستاره

پاسخ دادن 5 14
علی

علی

امیدوارم که اقای طارمی در تیم پرسپولیس بمونه چون یکی از عناصر پیشرفت پرسپولیس اقای طارمیهخ

پاسخ دادن 10 4
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف