نمناک فرهنگ و هنرچهره ها درگیری مهناز افشار با امیر جعفری در فیلم بیگانه!
مهناز افشار ، امیر جعفری
در جدیدترین فیلم بهرام توکلی با نام بیگانه بازیگران مشهوری چون مهناز افشار، امیر جعفری، پانته آ بهرام و هومن برق نورد ایفای نقش می کنند.

گویا بهرام توکلی کارگردان فیلم «اینجا بدون من»، این روزها مشغول آماده کردن لوکیشن و تمرین با بازیگران برای شروع فیلمبرداری تازه ترین اثر خود است. عنوان این فیلم از «یک داستان خانوادگی» به «بیگانه» تغییر کرده و فیلمبرداری آن هم اوایل آذرماه آغاز می شود.

نکته جالب، تیم بازیگران اصلی کار است؛ مهناز افشار، امیر جعفری، پانته آ بهرام و هومن برق نورد بازیگران فیلم «بیگانه» هستند.

 

پانته آ بهرام، امیر جعفری، مهناز افشار و هومن برق نورد در فیلم بیگانهاز آنجا که این فیلم اقتباسی است از نمایشنامه ای به نام «تراموایی به نام هوس» نوشته «تنسی ویلیامز» که الیا کازان هم فیلمی با همین نام و با بازی مارلن براندو را از روی آن ساخته بود پیگیریهای شبکه ایران حکایت از آن دارد که در «بیگانه» این امیر جعفری است که در نقش «استنلی کووالسکی» که براندو ایفاگرش بود بازی خواهد کرد. مهناز افشار هم بازیگر نقشی خواهد بود که در نسخه هالیوودی «ویوین لی» آن را ایفا کرد؛ یعنی کاراکتر «بلانش».

پانته آ بهرام و هومن برق نورد هم نقشهای مکمل داستان یعنی «استلا» و «هارولد میشل» را ایفا می کنند که در نسخه هالیوودی «کیم هانتر» و «کارل مالدن» بازیگرش بودند.

به این ترتیب این امیر جعفری خواهد بود که در دل فیلم درگیریهایی را با خواهرزنش(با بازی مهناز افشار) تحربه خواهد کرد. درگیریهایی که بعد از ورود دوست صمیمی وی(با بازی هومن برق نورد) به اوج رسیده و در نهایت سرنوشت تراژیکی را برای اعضای این خانواده رقم خواهد زد.

 

بازی امیر جعفری و مهناز افشار در فیلم بیگانهامیر جعفری پیش از این با پانته آ بهرام در «پستچی سه بار در نمی زند» همکاری کرده بود و در سریال «چک برگشتی» هم تجربه همکاری با هومن برق نورد را پشت سر گذاشته بود.

درگیری مهناز افشار با امیر جعفری در فیلم بیگانه!

درگیری مهناز افشار با امیر جعفری در فیلم بیگانه!
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 26
برگرفته از inn.ir
این مطلب مفید بود ؟ 9 17
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف