نمناک فرهنگ و هنرچهره ها درگیری نجمه جودکی با علی خسروی داور سابق فوتبال
نجمه جودکی ، درگیری نجمه جودکی
نجمه جودکی مجری برنامه مردم گرام صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از ماجرای درگیری با علی خسروی داور سابق فوتبال به روز کرد.
تاریخ انتشار : 26 تیر 1396
بازدید : 3,777 نفر

درگیری نجمه جودکی با داور سابق فوتبال بالا گرفت

نجمه جودکی مجری برنامه مردم گرام در شبی که میزبان علی خسروی داور سابق فوتبال بود گفتگوی جنجالی با این داور پیشکسوت داشت که ماجرای آن هنوز هم ادامه دارد .

نجمه جودکی با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت:

نجمه جودکی

جنجال حضور علی خسروی در برنامه مردم گرام نجمه جودکی

آقای علی خسروی محترم داور اسبق فوتبال وقتی از خود ردپایی به جا بگذاریم ان هم جلوی چشم مردم باید مسئولیتش را بپذیریم... نمیدانم این کامنت مغرضانه شما از کجا نشات میگیرد..؟!! حتما از گفتگوی حرفه ای من با شما... کمی صبورتر باشید... من نقد شما را میپذیرم در این کامنت حتی اگر مغرضانه باشد.. اما ایا شما هم نقدپذیر هستید.....؟!!! راستی پیش درآمد من برای گفتگوهایم تنها قدر دانی برای حضور مردم و هوادارانم است.. درست میگویید تاک تیک ..اما تاک تیک من با هوادارانم کاملا دلی است.. با احترام... نجمه جودکی...

درگیری نجمه جودکی با علی خسروی

علی خسروی در برنامه مردم گرام نجمه جودکی

علی خسروی بعد از برنامه این پست را در اینستاگرامشان منتشر کرده بودند. چه سوالهای عجیبی بود متوجه شدم دیگه حق ندارم در مورد علائقم نظر بدم یا نقد کنم موارد فرهنگی هنری اجتماعی سیاسی ادبی کلا فقط باید دید و سکوت کرد و نظر نداد چون ممکنه به همه بر بخوره در این برنامه از همه کره زمین پوزش معذرت خواستم که چون شغلم موارد بالاست و گاهی نظر میدم واقعاخوب شد فهمیدم ها مثلا دیگه استادکیانیان یا محراب قاسم خانی عزیز یا محسن جان تنابنده هم در مورد ورزش و موارد شهری نظر ندند چون استاد جودکی ناراحت میشوند ( البته همه اینا نوعی طنز بود صد البته ایشون مجری توانمندی هستند )

درگیری نجمه جودکی با علی خسروی داور سابق فوتبال

درگیری نجمه جودکی با علی خسروی داور سابق فوتبال
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از صفحه شخصی نجمه جودکی / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف