نمناک اخبارجامعه جزییات جدید درگیری نماینده مجلس با مامور پلیس
درگیری نماینده مجلس با مامور پلیس ، خبرنگار پارلمانی
سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس آخرین جزئیات بررسی پرونده درگیری درگیری نماینده مجلس با مامور پلیس را تشریح کرد.
تاریخ انتشار : 16 مهر 1396

آخرین جزییات از پرونده درگیری نماینده مجلس با مامور پلیس

محمدجواد جمالی سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی پرونده های واصله به این هیئت، گفت:اخیراً پرونده آقای حمدالله کریمی نماینده مردم بیجار مبنی بر درگیری اش با یک مأمور نیروی انتظامی در فرودگاه مهرآباد تهران مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به روند بررسی پرونده نماینده بیجار در مجلس در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان، اظهار داشت:فیلم حادثه و برخورد آقای کرمی با مأمور نیروی انتظامی را بنده شخصاً با حضور نماینده ناجا بررسی کردم و صحبت های اولیه ای با خودِ نماینده داشتیم، اما هنوز در جلسه رسمی هیئت، این پرونده بررسی نشده است.

درگیری نماینده مجلس با مامور پلیس

آخرین خبر درگیری نماینده مجلس با مامور پلیس

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس با تأکید بر اینکه پرونده درگیری نماینده بیجار به دادگاه ارجاع شده و در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان نیز بررسی می شود، تصریح کرد:پرونده شکایت از نمایندگان مجلس را به واسطه تخلفات احتمالی با دقت و جدیت در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی می کنم، نمایندگان باید به شأن و جایگاه خود توجه داشته باشند تا مورد خدشه قرار نگیرد.

حمدالله کریمی نماینده مردم بیجار چندی پیش با یکی از مأموران نیروی انتظامی در فرودگاه مهرآباد تهران درگیر شده بود که منجر به شکایت نیروی انتظامی از این نماینده مجلس شد.

درگیری نماینده مجلس با مامور پلیس به کجا رسید؟

جزییات جدید درگیری نماینده مجلس با مامور پلیس
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 5
برگرفته از تسنیم - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف