نمناک اخبارگوناگون درگیری وحشیانه دو دختر روس در خیابان + عکس
درگیری وحشیانه ، درگیری وحشیانه در خیابان
فیلمی از درگیری وحشیانه دو دختر 15 ساله منتشر شده که یکی از آنها بر اثر ضربات وارده دچار آسیب مغزی شده است.
تاریخ انتشار : 8 شهریور 1395

ضربه مغزی شدن دختر نوجوان در درگیری وحشیانه

درگیری وحشیانه در شمال غرب روسیه دختر نوجوان را راهی بیمارستان کرد. دختر نوجوان 15 ساله ای پس از تعطیلی مدرسه همکلاسی خود را به دلایل نامعلوم در کنار خیابان زیر مشت و لگد گرفت و وی را روانه بیمارستان کرد. در حالی که ده ها تن از دختران و پسران نظاره گر این درگیری بودند، اما آنها به جای مداخله در دعوا صحنه های این نبرد ناعادلانه را با گوشی تلفن همراه شان ثبت می کردند. در این درگیری وحشتناک دختر نوجوان که تی شرت راه راه بر تن دارد قربانی را با ضربات وحشیانه ای نقش زمین کرده است.

درگیری وحشیانه

درگیری وحشیانه دو دختر در خیابان 

طبق اظهارات شاهدان محلی این حادثه 23 آگوست در شهر کیروف، ئاقع در شمال غرب روسیه رخ داده است. دختر خشمگین در نهایت همکلاسی خود را بی جان روی زمین رها می کند. گفته شده شایعه سازی گروهی از دختران برای قربانی جرقه این دعوا را زده است. طبق گزارش یکی از رسانه های محلی، قربانی با جراحات وارده شدید روانه بیمارستان شده که گفته شده وی دچار آسیب مغزی شده است. پلیس تحقیقات خود را پیرامون این درگیری آغاز کرده است.

درگیری وحشیانه دو دختر روس در خیابان + عکس

درگیری وحشیانه دو دختر روس در خیابان + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از رکنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف