درگیری پرسپولیس

درگیری پرسپولیس و استقلال خوزستان کشته نداد ؟

تاریخ انتشار : 3 آبان 1395کد مطلب : 38500زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهروز سلطانی درباره درگیری پرسپولیس و استقلال خوزستان گفت و همینطور شرایط پرسپولیس را خوب اعلام کرد.

اظهارات بهروز سلطانی درباره پرسپولیس

درگیری شدید روی سکوها در خاتمه بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس باعث زخمی شدن تعداد زیادی از تماشاگران شد اما جان کسی گرفته نشد.

بهروز سلطانی پیشکسوت فوتبال پرسپولیس گفت:با اشاره به شرایط پرسپولیس در لیگ برتر اظهار داشت :پرسپولیس امسال تیم خوبی دارد و در صورت ادامه روند خوب خود شانس بالایی برای کسب عنوان قهرمانی داد. پرسپولیس به لحاظ فنی شرایط خوبی دارد و از نظر حمایت هواداران و پیشکسوتان هم اوضاع بر وفق مراد است و همه چیز آماده است تا پرسپولیس بتواند در فصل جدید به قهرمانی برسد. البته این موقعیت در فصل گذشته هم وجود داشت بود که با بدشانسی از دست رفت.
وی در خصوص اتفاقات ورزشگاه غدیر پس از بازی دو تیم پرسپولیس و استقلال خوزستان خاطر نشان کرد:خدا را شکر که در این حوادث جان کسی گرفته نشد. به نظر من در این گونه مسائل کمیته انضباطی باید قاطعانه و سخت گیرانه عمل کند تا دیگر شاهد این اتفاقات زشت دریمدان فوتبال نباشیم.


شرایط پرسپولیس در لیگ برتر

درگیری پرسپولیس واستقلال خوزستان

بیرانوند وارد حاشیه ها نشود

پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد وضعیت بیرانوند در پرسپولیس و تیم ملی تصریح کرد:بیرانوند این روزها در شرایط خوبی به سر می برد و خیال پرسپولیس از حضور یک مطمئن کاملاً راحت است اما توصیه من به بیرانوند این است که مراقب حواشی باشد تا باعث نشود تمرکزش بر هم خورده و در شرایط فنی خوبی که دارد، تاثیر منفی بگذارد.
سلطانی در پایان در خصوص بازی بعدی تیم فوتبال پرسپولیس در برابر نفت آبادان اظهار داشت:بازی در آزادی برابر پرسپولیس برای هر تیمی سخت است و این شرایط برای نفت آبادان هم صدق می کند. من مطمئن هستم پرسپولیس می تواند در این دیدار نتیجه لازم را بگیرد.

درگیری پرسپولیس و استقلال خوزستان کشته نداد ؟

45
این مطلب مفید بود ؟41
برگرفته از میزان -/ح
وبگردی