نمناک ورزشفوتبال درگیری خونین بعد از بازی پرسپولیس!
درگیری پرسپولیس ، پرسپولیس
در ادامه ی زد و خوردهایی که این روزها در جریان مسابقات فوتبال تیم های باشگاهی ایران شاهد هستیم، درگیری فیزیکی و لفظی شدیدی بعد از بازی پرسپولیس در روز گذشته رخ داد.
تاریخ انتشار : 26 شهریور 1394

ماجرای درگیری بعد از بازی پرسپولیس

اتفاقاتی که در دیدار دو تیم پرسپولیس و عقاب رخ داد، بار دیگر روی سیاه فوتبال را به نمایش گذاشت و کنترل ضعیف و نظم و انتظامات غیرحرفه ای را به چشم فوتبال آورد.این بازی که در زمین شماره 2 ورزشگاه شهید شیرودی برگزار شد، با نتیجه یک ـ یک به پایان رسید. پرسپولیس که تا دقیقه 3+90 از حریف خود پیش بود، در این دقیقه روی یک ضربه پنالتی مشکوک دروازه خود را گشوده دید.

بعد از بازی برخوردی بین سعید نعیم آبادی مربی تیم امیدهای پرسپولیس و دروازه بان تیم عقاب پیش آمد.یعقوب فاطمی مقدم سرپرست تیم امید پرسپولیس گفت:«بعد از پایان بازی دروازه بان عقاب حرفی به سعید نعیم آبادی زد که ظاهرا زشت بود و ما شنیدیم که نعیم آبادی به او می گوید بچه خجالت بکش تو جای بچه من هستی.»

فاطمی مقدم افزود:«وقتی فاصله بین گلر عقاب و نعیم آبادی کم شد حدود 15 سرباز که طرفدار تیم عقاب بودند برای حمایت از گلر جنجالی خود به سمت محل درگیری رفتند و متعاقبا بازیکنان تیم امید پرسپولیس وارد مهلکه شدند. در این لحظه سجاد شجاعی دفاع راست سال گذشته تیم ما که خودمان رضایتش را برای عقاب صادر کردیم به سمت گلر تیم ما رضا جهش رفت و با مشت محکم ورزشگاه را غرقابه خون کرد ضمن اینکه دفاع چپ ما محمدرضا هاشمی هم روی ضربات بازیکنان حریف دچار خون مردگی و آثار شدید ضربات مشت و لگد روی کتف و کمر او هست.»

سرپرست تیم امید پرسپولیس در ادامه گفت:«این دو به کلانتری شماره 107 در فلسطین رفتند و رسما شکایت کردند و با حکم کلانتری به پزشکی قانونی خواهند رفت. ضمنا پدر دوقلوهای تیم یعنی احسان و ایمان سربازی که در تمام بازی ها از بازی های امید پرسپولیس تصویر می گرفت، مورد هجوم حریف قرار گرفت و سربازهای طرفدار تیم حریف که دیدند از صحنه ضرب و شتم آنها تصویر گرفته شده است، دوربین او را از دستش گرفته و او را هم مضروب کردند و آقای سربازی هم جزو شاکیان پرونده است.»

حرف های فاطمی مقدم تمام شد، بعد از صحنه ضرب و جرح تماس او با پلیس 110 پایان دهنده این درگیری زشت بود که قطعا هیات فوتبال تهران در روزهای آینده باید راه حل عاجلی برای کم کردن این درگیری ها پیدا کند.

درگیری خونین بعد از بازی پرسپولیس!

درگیری خونین بعد از بازی پرسپولیس!
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از ورزش سه /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف