نمناک سرگرمیاتومبیل درگ جنجالی تسلا مدل ایکس و لامبورگینی اونتادور اس + فیلم
مدت زمان زیادی از معرفی تسلا مدل ایکس که گفته می شود سریع ترین اتومبیل SUV شرکت تسلا است، نمی گذرد. اما آیا این اتومبیل در مقابل ابر اتومبیلی همانند لامبورگینی اونتادور اس برابری می کند؟!

درگ جنجالی تسلا مدل ایکس و لامبورگینی اونتادور اس

 تسلا موتورز یقینا یکی از برترین و بزرگترین شرکت های اتومبیل سازی در ایالات متحده آمریکا است که تخصص اصلی این شرکت ساخت و تولید خودروهای برقی است که دارای طرفداران بسیار زیادی است. از مهم ترین و خاص ترین اتومبیل های این شرکت بزرگ، می توان به تسلا مدل ایکس ( Tesla Model X ) اشاره کرد که پس از معرفی توانست جزء پر استقبال ترین اتومبیل ها قرار گیرد.

از طرفی این شرکت مدعی این می باشد که تسلا مدل ایکس، جزء سریع ترین اتومبیل های ساخته شده می باشد. از این رو آیا این واقعیت دارد؟ برای پاسخ به این سوال مهم، یک تیم از لندن برای تشخیص میزان سرعت این اتومبیل تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفتند.

لامبورگینی اونتادور اس

درگ لامبورگینی اونتادور اس با تسلا مدل ایکس

به همین دلیل آنها در طی اقدامی تصمیم گرفتند تا میزان سرعت این اتومبیل خاص و ویژه را با اتومبیل لامبورگینی اونتادور اس با موتور 6.5 لیتری V12 به قدرت 730 اسب بخاری که حداکثر سرعت آن 354 کیلومتر بر ساعت است، مقایسه نمایند.

در مقابل اتومبیل تسلا مدل ایکس قرار دارد که می تواند تا 772 اسب بخار نیرو توسط دو موتور الکتریکی قدرتمند تولید کند که سرعت صفر تا صد در مدل P100D ، عدد 2.9 ثانیه ثبت شده است که واقعا در نوع خود منحصر بفرد و خاص می باشد.

تسلا مدل ایکس

تسلا مدل ایکس، اولین اتومبیل SUV تمام الکتریکی تسلا موتورز

با وجود مشخصات بالا، به نظر شما کدام یک از این دو ابر اتومبیل می توانند پیروز درگ شوند؟! برای مشاهده درگ واقعی میان این دو ابر اتومبیل ساخته شده، را مشاهده نمایید.

درگ لامبورگینی و تسلا

درگ لامبورگینی اونتادور اس با تسلا مدل ایکس در لندن

همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می نمایید، اتومبیل تسلا مدل ایکس، با وجود دو موتور الکتریکی قدرتمند و میزان نیرو تولید کننده، در مقابل ابر اتومبیلی همانند لامورگینی اونتادور اس نمی تواند مقابله کند و از آن شکست سختی را متحمل می شود. در نتیجه لامبورگینی اونتادور اس موفق به پیروز در درگ با تسلا مدل ایکس شود.

ویدیو درگ جنجالی تسلا مدل ایکس و لامبورگینی اونتادور اس ؛

درگ جنجالی تسلا مدل ایکس و لامبورگینی اونتادور اس + فیلم

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف