درگ سوپر اسپرت های مرسدس
تیمی در پیست نوربرگ آلمان اخیرا جگوار پروژه 8 را در مقابل سوپر اسپرت های مرسدس بنز در طی درگ های پیاپی مورد بررسی قرار دادند که نتیجه عجیبی را در ویدیو شاهد خواهید بود.

درگ دیدنی سوپر اسپرت های مرسدس و جگوار

صنایع بزرگی در سطح جهان امروزه در حال فعالیت هستند که پرطرفدارترین صنایع متعلق به دو صنعت اسمارت فون ها و دنیای اتومبیل ها با ده ها شرکت بزرگ اتومبیل سازی است که این روزها می توان تجمل گرایی را در صنعت اتومبیل ها را هر چه بیشتر و بیشتر حتی در صفحات مجازی شاهد بود که می تواند دلیلی بر پر طرفدار بودن این صنعت اشاره کرد.

با این حال تمام شرکت های تولید کننده اتومبیل در سطح جهان، با یکدیگر در رقابت هستند تا بتوانند مشتریان بیشتری را به خود جذب کنند و در اتومبیل های خود را نهایتا به بازارهای جهانی عرضه نمایند. از بزرگترین شرکت های تولید کننده اتومبیل در سطح جهان می توان به مرسدس بنز، بی ام و، پورشه، فولکس واگن، فورد، جگوار، رنجرور و... اشاره کرد که بی شک بسیار شناخته شده هستند.

از این رو اخیرا تیمی در پیست نوربرگ آلمان برای آنکه قدرت سوپر اسپرت های مرسدس بنز را در مقابل جگوار بررسی کنند، تصمیم به درگ جنجالی گرفتند که توانست به شدت مورد بازدید کاربران صفحات مجازی قرار گیرد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اخیرا تیمی در پیست نوربرگ آلمان اتومبیل جگوار XE SV Project 8 را در مقابل سوپر اسپرت های مرسدس بنز در طی درگ های پیاپی بررسی کردند. اتومبیل های سوپر اسپرت بنز شامل AMG GT R ، C63 Saloon و در نهایت سوپر اسپرت جدید و پر قدرت " AMG GT 63 S " چهار درب بود که در ویدیو ذیل شاهد درگ جگوار با سوپر اسپرت های مرسدس خواهید بود.

نتیجه درگ های پیاپی اتومبیل بریتانیایی در مقابل اتومبیل های آلمان کمی عجیب بود چرا که تنها " AMG GT 63 S " موفق به برنده شدن در مقابل جگوار شد و دو سوپر اسپرت دیگر مرسدس بنز موفق نشدند و جگوار با فاصله چشمگیری از آنها برنده گردید.

ویدیو درگ دیدنی سوپر اسپرت های مرسدس و جگوار

درگ دیدنی سوپر اسپرت های مرسدس و جگوار + فیلم

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی