نمناک اخبارجامعه میزان افزایش مستمری مددجویان بهزیستی و زمان پرداخت
دریافتی مستمری بگیران ، حقوق مستمری بگیران
رئیس سازمان بهزیستی کشور از زمان پرداخت افزایش حقوق دریافتی مستمری بگیران این سازمان خبر داد.
تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1397

دریافتی مستمری بگیران در سال 97

خبرگزاری میزان:رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت:افزایش مستمری مددجویان سازمان بهزیستی کشور در سال 97 از اردیبهشت ماه اعمال می شود. 

انوشیروان محسنی بندپی گفت:همانند سال گذشته که شاهد افزایش مستمری مددجویان دستگاه های حمایتی بودیم، در سال 97 نیز برای این افزایش مستمری برنامه ریزی شده است. 

وی افزود:مقرر شده در سال 97 نیز مددجویان مستمری بیشتری را به نسبت سال 96 دریافت کنند. 

رئیس سازمان بهزیستی کشور در خصوص میزان افزایش مستمری مددجویان سازمان بهزیستی کشور اظهارکرد:مستمری مددجویان افزایش حدودا 14 درصدی خواهد داشت و این افزایش مستمری از اردیبهشت ماه اعمال می شود. 

محسنی بندپی با تاکید بر اهمیت حل مشکلات قشر معلول کشور تصریح کرد:معلولان به دلیل مشکلاتی که دارند باید مورد حمایت قرار گیرند و تلاش ما این است که قشر با مشکلات مالی کمتری مواجه شوند. 

وی با اشاره به لزوم کاهش مشکلات معیشتی معلولان خاطرنشان کرد:تاکید ما در سازمان بهزیستی کشور، کاهش مشکلات معیشتی معلولان است، زیرا اعتتقاد مدیران در سازمان بهزیستی این است که نباید به گونه ای عمل شود که مشکلات معلولان به دلیل کمبود های مالی افزایش پیدا کند. 

رئیس سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد:از سال گذشته که میزان مستمری مددجویان افزایش قابل توجهی پیدا کرد، معلولان تا حدود زیادی از موقعیت ایجاد شده ابراز رضایت کرده و تمام تلاش ما این است که روند افزایش مستمری ها هر سال استمرار داشته باشد.

انتهای پیام/م

زمان افزایش حقوق مستمری بگیران بهزیستی در سال 97

میزان افزایش مستمری مددجویان بهزیستی و زمان پرداخت
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 15
این مطلب مفید بود ؟ 10 5
نظر کاربران
ماهک

ماهک

باسلام منو همسرم هردو معلول هستیم نه کار داریم نه خونه داریم نه مستمری میگیریم هر وقت میریم بهزیستی میگن بودجه نداریم

پاسخ دادن 8 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف