نمناک اخباراقتصاد موسسه ثامن و مهراقتصاد در شرف دریافت مجوز بانک مرکزی
دریافت مجوز ، موسسه اعتباری ثامن
معاون نظارتی بانک مرکزی اعلام کرده بود که موسسه ثامن و مهراقتصاد از نظر ما موسسات در شرف دریافت مجوز از بانک مرکزی هستند.
تاریخ انتشار : 31 خرداد 1396

دریافت مجوز ثامن و مهراقتصاد از بانک مرکزی؟ 

برخی رسانه ها روز گذشته از انتشار فهرست بانک ها و موسسات اعتباری مجاز از جانب بانک مرکزی خبر داده و به گونه ای القا کرده بودند که این لیست به تازگی منتشر شده این در حالی است که اسامی بانک ها و موسسات اعتباری منتشر شده در رسانه ها، موضوع جدیدی نیست.

این لیست در حالی از سوی برخی رسانه ها منتشر شد که این اسامی از قبل در پایگاه اطلاع رسانی بانک مرکزی موجود بوده و بارها بانک مرکزی از مردم درخواست کرده که قبل از سپرده گذاری در بانک ها و موسسات اعتباری از مجوز دار بودن موسسات در پایگاه اطلاع رسانی بانک مرکزی اطلاع حاصل کنند ضمن آنکه در صورت هرگونه تغییر در فهرست بانک ها و موسسات اعتباری، این اسامی به روز خواهند شد.

 

دریافت مجوز

ثامن و مهر اقتصاد در شرف دریافت مجوز

 در ادامه این خبر برخی با توجه به موضوعات روز پیرامون موسسات ثامن و مهراقتصاد این سوال را مطرح کرده بودند که اسامی این دو موسسه در این لیست ذکرنشده است و به نوعی برای سپرده گذاران این موسسات نگرانی ایجاد شده بود، البته فرشادحیدری معاون نظارتی بانک مرکزی روز گذشته در گفت وگویی اعلام کرده بود که موسسه ثامن و مهراقتصاد از نظر ما موسسات در شرف دریافت مجوز از بانک مرکزی هستند و سپرده گذاران نگران سپرده های خویش نباشند و این امر می تواند پاسخی به این سوالات باشد.

بانک مرکزی در اطلاعیه دیروز خود نیز با رد شایعات در رسانه ها و فضای مجازی از مردم درخواست کرده بود که اخبار موثق و مورد تایید بانک مرکزی را صرفاً از طریق پایگاه اطلاع رسانی این بانک به آدرس www.cbi.ir و یا مصاحبه های مسئولان بانک مرکزی دریافت کنند.

موسسه ثامن و مهراقتصاد در شرف دریافت مجوز بانک مرکزی

موسسه ثامن و مهراقتصاد در شرف دریافت مجوز بانک مرکزی
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 56
برگرفته از ایبنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 49 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف