نمناک سرگرمیگوناگون در زدن باور نکردنی تمساحی برای ورود به خانه! + تصاویر
در زدن باور نکردنی تمساح ، تمساح
بتازگی ویدئویی دیدنی و جالب در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که در آن یک تمساح بطور باورنکردنی برای ورود به خانه زنگ در را زد اما چون صاحبخانه در خانه نبود آن جا را ترک کرد.

در زدن باور نکردنی تمساح برای ورود به خانه

حرکت عجیب و باورنکردنی یک تمساح موجب شد تا سوژه بسیاری از رسانه ها شود این تمساح برای ورود به خانه زنگ در را زد اما چون صاحبخانه در خانه نبود آن جا را ترک کرد.

در این اواخر در یکی از محله های کارولینای جنوبی یک تمساح دیده شده است که وارد خانه یکی از خانواده ها شده است و سعی کرده است که زنگ در را به صدا درآورد.

ویدیوی مربوط به این اتفاق نادر روز دوشنبه توسط یکی از همسایگان به نام گری راجرز در حالی که سگ خود را برای قدم زدن بیرون آورده بود گرفته شده است.

در زدن باور نکردنی تمساح

راجرز گفت:این تمساح اصلا پرخاشگر به نظر نمی رسید و اصلا به سمت استخر در خانه نرفت و مستقیما به سمت در خانه رفت تا زنگ را بزند اما پس از این که هیچ جوابی نشنید حیاط را ترک کرد و رفت.

در زدن باور نکردنی تمساح

جیمی بیلی، صاحبخانه گفت:من در هنگام وقوع اتفاق سر کار بودم و وقتی قضیه را از زبان همسایه شنیدم فکر می کردم که شوخی می کند اما وقتی ویدیو را دیدم باورم شد.

در زدن باور نکردنی تمساح

در زدن باور نکردنی تمساحی برای ورود به خانه! + تصاویر

در زدن باور نکردنی تمساحی برای ورود به خانه! + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13
برگرفته از میزان آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 12 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف