پایتخت4

بهبود فریبا در پایتخت4

تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1394کد مطلب : 14988زمان مطالعه : 1 دقیقه
بهبود فریبا به پایتخت4 بازگشت ، مهران احمدی بازیگر نقش بهبود که به دلیل بازی در فیلم جدید نرگس آبیاری از غیاب در سری جدید سریال پایتخت گفته بود در سری چهارم پایتخت به ایفای نقش میپردازد.

مهران احمدی بازیگر توانمند سینما و تلویزیون و بازیگر کاراکتر پر طرفدار و محبوب بهبود فریبا در سریال پایتخت 4 حضور پیدا میکند.

این بازیگر سینما و تلویزیون که پیش از این اعلام کرده بود به دلیل بازی در فیلم جدید نرگس آبیار نمی تواند با پایتختی ها همکاری کند، اعلام کرد:همان طور که تهیه کننده سریال پایتخت - خانم الهام غفوری - درباره حضورم در پایتخت 4 اطلاع رسانی کرده، قرار است در سری چهارم این مجموعه باشم و تا به حال هم یکسری صحبت هایی شده است. همان طور که خانم غفوری اعلام کرده اند ممکن است در قسمت های پایانی پایتخت، بهبود را از سفر بازگردانند. برای حضور قطعی ام در پایتخت 4 باید یکسری هماهنگی هایی انجام شود، به دلیل اینکه من همچنان در فیلم خانم آبیار مشغول بازی هستم.

محسن تنابنده ، احمد مهران فر و مهران احمدی
بازیگر نقش بهبود در سریال پایتخت در پایان خاطرنشان کرد:خیلی خوشحالم که در پایتخت 4 هم حضور خواهم داشت؛ چرا که پایتخت سریال خوبی است و همه مردم آن را دوست دارند، بنابراین آنچه مردم دوست دارند من هم دوست دارم.
سری چهارم سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری برای پخش در ماه رمضان امسال در حال ساخت است.
پایتخت 4 اکنون در شیرگاه مازندران با حضور بازیگران اصلی در حال تصویربرداری است.
محسن تنابنده، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، مهران احمدی، منگ هانگ ژانگ(بازیگر نقش چوچانگ)، سارا و نیکا فوقانی اصل و ... از بازیگران سریال پایتخت هستند. 

پایتخت 4 ، مهران احمدی در پایتخت4

4.452
این مطلب مفید بود ؟466
برگرفته از ایسنا - / ک
نظرات
وبگردی