نمناک اخبارحوادث دستگیری دزدان داعش نما در جنوب تهران + عکس
دزدان داعش،داعش نما،جنوب تهران ، دزدان داعش نما
دزدان داعش نما که با شیوه ای خشن در شمال تهران سرقت می کردند، در دام ماموران گرفتار شدند.
تاریخ انتشار : 19 اسفند 1394

دزدان داعش نما در تهران 

اوایل اسفند امسال مردی با حضور در شعبه سوم بازپرسی داسرای ویژه سرقت تهران از پنج مرد به اتهام سرقت پول و گوشی تلفن همراهش شکایت کرد.

او گفت:در یکی از محله های شمالی تهران به صورت پیاده به خانه می رفتم که پنج مرد جوان که تعدادی از آنها با پارچه هایی صورتشان را پوشانده بودند، راهم را سد کرده و مرا زیر مشت و لگد خود گرفته و با چاقو مجروح کردند.

وی گفت:مردان مهاجم مدام تکرار می کردند«ما داعشی هستیم» آنها مرا به مرگ تهدید کرده و با سرقت پول و گوشی تلفن همراهم دوباره کتکم زدند؛ به طوری که بی هوش شدم.
 
دزدان داعش نما
همزمان با شکایت این مرد، بازپرس غریب احمدزاده، دستور ویژه ای را برای دستگیری اعضای این باند صادر کرد.

در حالی که پلیس در جست وجوی سارقان فراری بود، هشت زن و مرد دیگر نیز با حضور در پلیس آگاهی تهران از اعضای باندی که اموالشان را سرقت کرده بودند، شکایت کردند.

با تحقیق از این افراد مشخص شد آنها همگی ساکن محله های شمالی تهران بوده اند که در دام باند سارقان داعشی گرفتار شده و مورد ضرب و جرح قرار گرفته اند. یکی از مالباختگان توانسته بود چهره سرکرده این باند را ببیند که با بررسی آلبوم مجرمان حرفه ای، هویت او شناسایی شد.

متهم دو روز پیش در پاتوقش در جنوب تهران دستگیر شد. او با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی اعتراف کرد با همدستی چهار نفر دیگر به سبک داعشی ها از زنان و مردان شمال شهر تهران پول، طلا و گوشی تلفن همراهشان را دزدیده اند.

تحقیقات از او نشان می داد همگی بیکار بوده و نقشه این سرقت ها را در یک قهوه خانه در جنوب شهر طراحی و با تهیه افشانه و سلاح سرد آن را اجرا کرده اند. تحقیق از این متهم در حالی ادامه دارد که پلیس در جست وجوی دیگر اعضای فراری این باند است. 

دزدان داعش نما ، دستگیری دزدان داعش نما در جنوب تهران

دستگیری دزدان داعش نما در جنوب تهران + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
راضیه

راضیه

دنیا بویژه خاورمیانه بحدکافی از آمریکا سرکرده ی داعشیهای جهان در عذابه دولت هرچه زودتر افراد سارق داعش نما را جمع آوری کنه تا این گروهها به معضلات اجتماعی دیگر در ایران اضافه نشه

پاسخ دادن 0 0
علی

علی

با امدن امام زمان ریشه داعش خشک میشه ایشالله

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف