نمناک اخبارحوادث دزدی از زنان به روش عجیب + عکس
سرقت ، سرقت زنان
فردی که در منطقه شهرری پارک مدرس اقدام به زورگیری و سرقت از زنان در سرویس بهداشتی میکرد توسط ماموران نیروی انتظامی دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 31 شهریور 1393

مدتی است که زنان هم در کنار مردان به سرقت و زورگیری مشغول هستند و به طوری و به شکل راحت تر از زنان اموالشان را به سرقت می برند که یکی از این موارد را در ادامه می خوانید.

دو شب گذشته زنی به سامانه 110 تماس گرفت و گفت:در سرویس بهداشتی پارک مدرس شهرری مورد دستبرد قرار گرفته ام. به دنبال این تماس سریعا تعدادی از عوامل کلانتری 172 عبدالعظیم(علیه السلام) در محل حاضر شدند و طی بررسی دریافتند، زن جوانی به نام نسترن پس از ورود به سرویس بهداشتی کیف دستی اش توسط زنی کش رو مورد سرقت قرار گرفته است.

سرقت از زنان 
 
ماموران با اجرای طرح مهار در سطح منطقه موفق شدند این زن را که به همراه شوهرش در حال شناسایی طعمه های دیگر بودند، شناسایی و در یک اقدام ضربتی دستگیر کنند. در بازرسی از دو متهم محتویات کیف نسترن که شامل 15 میلیون ریال وجه نقد، مقادیری طلا، ساعت و عابر بانک بود، کشف و ضبط شد و سپس این زوج خلافکار با رویارویی با مالباخته به سرقت اعتراف کردند.

دزدی از زنان به روش عجیب + عکس

دزدی از زنان به روش عجیب + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
برگرفته از جام نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف