نمناک اخبارحوادث سرقت با لباس زنانه و اسلحه قلابی + فیلم
دزدی با لباس زنانه ، سرقت مسلحانه با اسلحه قلابی
در یکی از بانک های کویت یک سارق مرد برای ناشناس ماندن با گریم و لباس های زنانه و اسلحه جعلی به راحتی موفق به دزدی مقداری پول شد.
تاریخ انتشار : 8 مهر 1397

دزدی با لباس زنانه و اسلحه جعلی از بانک

این روزها یکی از اتفاقاتی که ممکن است بارها و بارها در صفحات مجازی مشاهده نمود، سرقت از بانک ها و طلافروشی ها است که می تواند در مجلات و رسانه های مختلف برخی از آنها را مشاهده نمود. برای مثال روز گذشته ویدیویی عجیب و باور نکردنی در صفحات مجازی منتشر شد که باعث شوکه شدن تعداد زیادی از کاربران شد.

روز گذشته ویدیویی عجیب و باورنکردنی از یک سارق مرد در صفحات مجازی منتشر شد که وی برای ناشناس ماندن از لباس های جعلی زنانه و یک تفنگ اسباب بازی استفاده کرده بود که بسیار معمولی به بانک آمد و کیف دستی اش را بر روی میز کارمندان بانک گذاشت و با نشانه گیری اسلحه قلابی موفق شد تا کارمندان بانک را بترساند و میزانی پول را به سرقت ببرد.

این سرقت در یکی از بانک های کویت رخ داد که بارها و بارها در صفحات مجازی منتشر شد و جزء یکی از پربیننده ترین ویدیو های روز گذشته بود.

دزدی با لباس زنانه

سرقت مسلحانه با اسلحه قلابی و لباس زنانه

همان گونه که در ویدیو مشاهده می نمایید، سارق پس از آنکه موفق به سرقت میزانی پول از بانک می شود، در هنگام فرار از بانک کاملا مشخص می شود که وی یک مرد است چرا که به هیچ وجه موفق به راه رفتن با کفش های پاشنه بلند زنانه نمی شود. با این وجود این مظنون در مدت کوتاهی پس از حادثه دستگیر شد که پلیس ها موفق به یافتن پول های سرقت شده و لباس زنانه از وی شدند.

به گفته رسانه های محلی، مظنون به مدتی در حال مطالعه نحوه برخورد با زنان مسلمان در بانک های کویت بوده است که برای سرقت تنها 3 دینار کویتی هزینه کرده بود که هدف اصلی وی از سرقت آن بود که بتواند اجاره خانه اش که به عقب افتاده بود را پرداخت نماید.

همچنین پلیس کویت اظهار کرد که مرد سارق از اهالی اردن می باشد که خوشبختانه هیچ آسیبی به اشخاص دیگر وارد نکرده بود.

ویدیو مردی که با گریم زنانه و اسلحه جعلی از بانک سرقت کرد

دزدی از بانک در کویت با لباس و گریم زنانه

منبع : بخش خبری نمناک/ف.ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف