نمناک اخبارجامعه دزدی حرفه ای با تریلی در جنوب تهران
دزدی حرفه ای ، جنوب تهران
پس از ردیابی های پلیسی، کارآگاهان موفق به شناسایی مخفیگاه بابک در جنوب تهران شده و به دزدی حرفه ای راننده تریلی پایان دادند.
تاریخ انتشار : 22 آبان 1395
بازدید : 2,283 نفر

ردیابی عامل دزدی حرفه ای با تریلی

پلیس آگاهی تهران با انتشار عکس متهم سابقه دار که سردسته باند سرقت است، از مردم برای شناسایی متهم فراری کمک خواست.
پرونده این سارق حرفه ای از 21 تیر امسال و به دنبال شکایت مدیر یک شرکت حمل و نقل بار به کلانتری 154 چیتگر در دستور رسیدگی قرار گرفت. وی در شکایتش اظهار داشت:امروز متوجه شدیم یکی از رانندگان شرکت پس از بارگیری حدود 25 تن برنج، این محموله را به خریدار تحویل نداده و پس از آن نیز به طور مرموزی ناپدید شده است.
پس از تشکیل پرونده و با دستور بازپرس شعبه 15 دادسرای ناحیه 10 تهران، پرونده در اختیار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. با شروع تحقیقات، کارآگاهان پس از بررسی سوابق راننده تریلی، پی بردند مرد 42 ساله با مشخصات جعلی وارد شرکت شده و نام واقعی اش بابک. م است که از مجرمان سابقه دار در زمینه ارتکاب جرایم مختلف در زمینه کلاهبرداری است که با تهیه کارت جعلی سازمان پایانه حمل و نقل جاده ای و استفاده از هویت های دروغین، در شرکت مالباخته مشغول به کار شده و بدین شیوه و شگرد اقدام به سرقت محموله 25 تنی برنج کرده است.
پس از ردیابی های پلیسی، کارآگاهان موفق به شناسایی مخفیگاه بابک در جنوب تهران شده و با اطمینان از حضور وی در مخفیگاهش، این شخص را دستگیر و در ادامه، با راهنمایی وی موفق به شناسایی و توقیف تریلی پارک شده در داخل یکی از پارکینگ های حاشیه تهران شدند.
بابک در اعترافاتش با صراحت به استفاده از مدارک شناسایی مجعول برای کلاهبرداری و سرقت چندین فقره محموله از پایانه های سطح شهر تهران اعتراف کرد. در ادامه نیز کارآگاهان موفق به شناسایی و دستگیری سه خریدار اموال مسروقه و کشف مقداری از اموال سرقتی شدند. اما در ادامه تحقیقات و با شناسایی سرکرده گروه به نام «مرتضی. الف» به عنوان یکی از مجرمان سابقه دار در زمینه کلاهبرداری، اطلاع پیدا کردند این شخص پس از ارتکاب سرقت محموله از مخفیگاهش در غرب تهران متواری شده و اعضای خانواده اش نیز مدعی هستند که به واسطه اختلافات شدید خانوادگی، اطلاعی از وی ندارند.
سرهنگ کارآگاه احمد نجفی، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت:در ادامه رسیدگی به پرونده و به خاطر دستگیری سرکرده گروه، درخواست انتشار بدون پوشش تصویر متهم اصلی پرونده از سوی بازپرس صادر شده است.
به همین خاطر از تمامی شهروندان که موفق به شناسایی تصویر متهم شده و اطلاعاتی درخصوص مخفیگاه یا محل های تردد وی دارند، درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 63957778 در اختیار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

دزدی حرفه ای با تریلی در جنوب تهران

دزدی حرفه ای با تریلی در جنوب تهران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف