نمناک سرگرمیدیدنی ها دزدی های عجیب و خنده دار دنیا! + تصاویر
دزدی های عجیب ، دزد
در این مطلب چند داستان جالب دزدی با حقه های عجیب و غریب و مضحک که توسط افراد ناشی انجام شده را می خوانید.
بازدید : 5,356 نفر

دزدی های عجیب و خنده دار

برخی افراد پول دوست برای بدست آوردن پول راحت ترین روش را در پیش میگیرند و دست به کار ناپسندی مثل دزدی میزنند اما این اقدام آنها شاید در برخی مواقع خیلی خنده دار و عجیب باشد با ما همراه باشید تا چند مورد از این دزدی های خنده دار را ببینید.

گویا دانستن اینکه بانک ها مقدار زیادی پول نقد درشان جای داده شده، برای بعضی از افراد سخت و تحمل ناپذیر است. به همین دلیل این افراد تصمیم می گیرند تا در آن پول سهیم شوند. اما نکته جالب در مورد این دزدی ها حقه هایست که دزدان برای رَد گم کنی به کار می برند وگرنه خود دزدی از نظر ما کار بسیار ناشایستی است چرا که این پول ها به مردم زحمت کش تعلق دارد نه خود بانک.

در اینجا چند داستان جالب را با هم می خوانیم.

1. حقه نژادی:آقای کنراد زدزیراک دزدیست که مبتکر این روش بوده است. او که فرد سفیدپوستی بوده، در دزدی هایش خود را شبیه سیاه پوستان درمی آورده و همین همر دستگیری او را با دشواری زیادی همراه کرده بود. او که به چندین بانک و داروخانه دست برد زده، با پوشیدن ماسک جالبی از دست پلیس فرار می کرده چرا که تمام شاهدان عینی شهادت می دادند که دزد یک فرد سیاه پوست است.

دزدی های عجیب

2. من را می شناسید؟ مطمئنا اگر بازیگری که در فیلم های زیادی ایفای نقش کرده بخواهد از بانکی دزدی کند اتفاق خوبی نخواهد افتاد. آقای ریپ تورن یکی از این بازیگران است که هنگامی که برای اولین بار برای دزدی رفت سریع شناخته شد و پلیس او را دستگیر کرد. البته او هنگامی که بانک بسته بود اقدام به دزدی کرد.

دزدی های عجیب

3. پوشیدن لباس یک فیلم:دزدان معمولا سعی می کنند چهره خود را بپوشانند تا شناخته نشوند. دزد ناشی ای لباس یکی از شخصیت های یک فیلم را به تن کرد اما هنگامی که او وارد بانک شد کسی او را جدی نگرفت و همه او را دست انداختند.

دزدی های عجیب

4. رسید برداشت از حساب:چه کسی فکرش را می کرد به راحتی بتوان دزدی را فریب داد؟ دزدی که به بانکی در هاوایی رفته بود و قصد دزدی داشت به متصدی باجه گفت که او باید همه پول ها را بانک را به او بدهد اما این متصدی باهوش در عوض یک رسید برداشت از حساب به او داد و دزد هم که اینکاره نبود آن را گرفت و از بانک فرار کرد.

دزدی های عجیب

دزدی های عجیب و خنده دار دنیا! + تصاویر

دزدی های عجیب و خنده دار دنیا! + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف