نمناک اخبارجامعه دزد اتاق خواب های لوکس تهران دستگیر شد
دزد تهران ، دزد
با تکرار گزارشات دزدی در شمال تهران بررسی های نیروهای پلیس آگاهی با جدیت بیشتری ادامه یافت تا در نهایت باند سارقان به دام افتادند.
تاریخ انتشار : 17 آبان 1395
بازدید : 2,308 نفر

دستگیری دزد ویلاهای تهران

چندی پیش مردی با حضوردر پایگاه یکم پلیس Police آگاهی تهران از دستبرد شبانه دزدان به خانه اش خبر داد. تحقیقات برای شناسایی دزد تهران که به سراغ خانه های گرانقیمت و ویلاهای شمال این شهر می رفت آغاز شد.

 ماموران زمانی که برای بررسی موضوع به خانه وی در محله زعفرانیه تهران رفتند، مشاهده کردند سارقان شب رو از روی بالکن وارد ساختمان شده و بعد از شکستن شیشه، وارد واحد آپارتمانی شده اند. سارقان پس از به هم ریختن وسایل خانه، طلا ، پول، دلار،لپ تاپ و شیشه های عطر را هم سرقت Stealingکرده بودند. با تحقیق از شاکی معلوم شد ارزش اموال سرقتی بیش از 200 میلیون تومان بوده است .

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات ماموران پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران برای شناسایی و دستگیری سارقان فراری ادامه داشت. در ادامه جست وجوهای پلیسی افراد دیگری که ساکن دار آباد، شهرک قائم و قیطریه بودند نیز با حضوردر پلیس آگاهی شکایت کردند که خانه هایشان در زمانی که به مهمانی Party و مسافرت رفته اند، موردسرقت قرار گرفته است. ماموران در بررسی محل های سرقت متوجه شدند از این خانه ها نیز بعد از شکستن پنجره فقط پول، طلا، سکه، عطر، لپ تاپ، دوربین عکاسی و فیلمبرداری سرقت شده است.

نحوه ورود به خانه ها بویژه رفت وآمدهای آنان به اتاق خواب ها و سرقت عطر در تمام دزدی ها، ماموران را مطمئن کرد که سرقت ها کار اعضای یک باند است.

در برخی از مجتمع های مسکونی از دو، سه خانه در یک شب سرقت شده بود. تحقیقات نشان می داد سارقان در برخی از ساختمان ها که دارای دوربین مداربسته بوده، دوربین ها را تخریب کرده و با خود برده اند اما در خانه هایی که نگهبان داشته، موفق به سرقت نشده اند.

با افزایش شاکیان که تعداد آنها به 79 نفر می رسید، تیم های عملیاتی پلیس به جست وجوها برای دستگیری این دزدهای سریالی خانه ها ادامه دادند تا این که چند روز پیش ماموران ردپای تعدادی از سارقان حرفه ای را به دست آوردند که چندی قبل از زندان Prison آزاد شده و دوباره گروه جدیدی را تشکیل داده بودند. این افراد از پنج سال پیش به تهران آمده و هربار در یک منطقه از تهران به سرقت های سریالی از خانه ها دست زده اند.

تحقیقات برای دستگیری آنها ادامه داشت تا این که روزهای پایانی هفته گذشته یکی از مهره های کلیدی این باند، که قصد داشت نقشه سرقتی دیگر را در شمال تهران اجرایی کند در مخفیگاهش دستگیر شد.متهم با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی گفت:بعد از آزادی Freedom از زندان من و دیگر اعضای باندم به هم محلق شدیم و دزدی theftشبانه از خانه های شمال تهران را آغاز کردیم. علاوه بردزدی از خانه های شمال تهران، در شهرهای میانه، رباط کریم و پرند هم از خانه ها سرقت کردیم.

با اعتراف این متهم، چهار همدستش نیز تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند و در عملیات های جداگانه پلیسی دستگیر شدند. این افراد نیزدر بازجویی ها به همدستی در سرقت های سریالی اعتراف کردند.در بازرسی خانه سرکرده باند ده ها شیشه عطر پیدا شد که متهم در بازجویی ها گفت:به خاطر علاقه به عطر، در کنار سرقت اموال میلیونی، عطرهای مردانه را هم سرقت می کردم.

دزد اتاق خواب های لوکس تهران دستگیر شد

دزد اتاق خواب های لوکس تهران دستگیر شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از رکنا / ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف