نمناک سرگرمیدیدنی ها گیر کردن دزد داخل سطل زباله! + تصاویر
سطل زباله ، پلیس
مردی با این تصور که می تواند در این سطل زباله لباس هایی پیدا می کند وارد سطل شده بود اما بازگشت از آن برایش آسان نبود و در سطل گیر کرده بود که به دام قانون افتاد.

 دزد لباس داخل سطل زباله گیر کرد

دزدی که به خیال خود فکر می کرد چیزی می تواند عایدش شود در یک سطل زباله گیر افتاد و به چنگ پلیس افتاد.
 
اکثر مردم تصور می کنند که نصب کردن تابلوی «وارد نشوید» کنار سطل های آشغال در خیابان لازم نباشد اما این مرد ثابت کرده است که شاید کنار این یک سطل نیز باید تابلو نصب شود.
 
سطل زباله
 
پلیس شهر مورسیا، شهری در جنوب شرقی اسپانیا بعد از تماسی از شهروندان این شهر مبنی بر شنیدن صدایی از داخل یکی از سطل های آشغال کنار خیابان ، عملیاتی راه انداختند.
 
هنگامی که نیروهای پلیس به مکان مورد نظر رسیدند، فهمیدند که این صداها متعلق به مردی بوده است که داخل سطل آشغال رفته است و به گفته خودش خیال می کرد که در این سطل لباس هایی پیدا می کند که به دردش می خورند.
 
سطل زباله
 
این مرد با این تصور وارد سطل شده بود اما بازگشت از آن برایش آسان نبود و در سطل گیر کرده بود.
 
پس از تحقیقات پلیس مشخص شد که این مرد اهل رومانی است و سابقه کیفری برای دزدیدن لباس دارد اما این دفعه با اشتباه تخمین زدن اندازه سطل در چنگال قانون افتاد.

گیر کردن دزد داخل سطل زباله! + تصاویر

گیر کردن دزد داخل سطل زباله! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف