نمناک اخبارجامعه دزد بنز سوار شمال تهران دستگیر شد + عکس
دزد ، سارق
دزد 22 ساله که با درآمد حاصل از سرقت برای خود یکدستگاه بنز خریداری کرده بود در عملیات پلیس آگاهی دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1396

دزد بنز سوار در تهران دستگیر شد

سارق 22 ساله ای که با درآمد حاصل از سرقت، سوئیت لوکسی را در نیاوران اجاره کرده و برای تعطیلات عید یک دستگاه بنز خریداری کرده بود در عملیات ماموران پلیس آگاهی دستگیر شد.
در حاشیه طرح دستگیری سارقان و زورگیران توسط ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ، آنچه در صف دستگیرشدگان و همچنین اموال مکشوفه از آنها به چشم می خورد یک دستگاه بنز سفید رنگ بود که صاحب آن پسر جوان 22 ساله ای بود که کارش سرقت از سوپر پروتئین ها بود. 

بنز


برپایه این گزارش این پسر جوان با درآمدی که از سرقت به دست می آورد یک سوئیت لوکس با اجاره ماهیانه 9 میلیون تومان در اختیار داشت و این خودروی بنز را نیز به صورت لیزینگی خریداری کرده بود.
سارق مورد نظر 100 میلیون تومان به صورت نقد برای خرید این خودروی بنز به فروشنده داده بود و قرار بود مابقی را طی دو قسط بپردازد؛ این سارق بلند پرواز خودروی بنز را برای تعطیلات شب عید خریداری کرده بود. 

پلیس


لازم به ذکر است که این متهم 22 ساله در هنگام فرار از دست ماموران خودش را از ساختمان به پایین پرتاب کرد و به دلیل شکستگی دست در بیمارستان بود.

دزد بنز سوار شمال تهران دستگیر شد + عکس

دزد بنز سوار شمال تهران دستگیر شد + عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از مشرق - /م
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف