نمناک اخبارحوادث شگرد دزد برهنه برای ورود به اتاق + تصاویر
دزد ، عکس مرد برهنه
مرد جوان برای دزدی باید وارد اتاق اصلی می شد و تنها راه ورود سوراخی تنگ بود که به عنوان تهویه مورد استفاده قرار می گرفت ، سارق راه حلی عجیب برای ورود انتخاب کرد.
تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1396

ورود عجیب دزد برهنه ازسوراخ تهویه

یکی از عجیب و غریب ترین سرقت های چند سال اخیر توسط مردی در چین رخ داد ، مردی که بدون لباس و از طریق راهی تنگ و تاریک وارد رستوران شد تا وسایل مورد نظر خود را به سرقت ببرد.
THIS is the bizarre moment a completely NAKED thief squeezed through a small hole in the wall of a Chinese burger joint before raiding the till 

دزدی و سرقت جنجالی در یکی از رستوران های چین

صاحب یکی از رستوران های شهر "هبی" واقع در شمال چین بعد از آنکه مرد برهنه ای را در حالت فرار از روی دیوار رستورانش دید با پلیس تماس گرفت.
 
مرد سارق برای آنکه بتواند از سوراخ دیوار عبور کند حاضر شده بود تمامی لباس هایش را درآورده و تنها با عینک به راه خود ادامه دهد ، سوراخی که به عنوان تهویه استفاده می شده علاوه بر تنگ بودن می توانسته لباس های مرد سارق را نیز به شدت کثیف کند احتمال می رود برای همین دلایل او مجبور به دراوردن لباس هایش شده است.

تصاویر ورود دزد برهنه از تهویه رستوران 

دزد
 
دزد

تصاویر منتشر شده از دزد برهنه که از تهویه رستوران وارد شد

ویدئوی ضبط شده توسط دوربین های مدار بسته نشان می دهد که سارق برهنه چندین بار خود را جابه جا و تکان می دهد تا بتوند از سوراخ تنگ وارد رستوران شود. جالب است که سارق چندین بار به دوربین مداربسته هم نگاه می کند اما از اینکه وضعیت نامناسب او ضبط می شود هیچ نگرانی ندارد. 
در نهایت سارق خود را به پشت کشوی پولها می رساند و از شانس بدش با کشویی که مقدار کمی پول داخلش هست مواجه می شود.

شگرد دزد برهنه برای ورود به اتاق + تصاویر

شگرد دزد برهنه برای ورود به اتاق + تصاویر
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 40
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 23 17
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف