نمناک سرگرمیدیدنی ها دستان غول پیکر زن تایلندی + تصاویر
زن ، اندام عجیب زن تایلندی
بیماری نادر و عجیبی باعث بزرگ شدن اندام های مختلف بدن یک زن تایلندی شده است این بیماری باعث شده است تا حتی راه رفتن هم برای این خانم مشکل باشد.

زن تایلندی و دستهای بزرگش

دستان غول پیکر و عجیب زن تایلندی سوژه بسیاری از رسانه ها شده است.بیماری نادر و عجیب macrodystrophia lipomastosa یکی از مشکلاتی است که باعث بزرگ شدن اندام های مختلف بدن می شود. این بیماری بسیاری از مبتلایانش را در سنین پایین از بین می برد و کمتر افرادی می توانند با این بیماری به سن های بالا برسند.

“دونجی سامکسامام” خانم 59 ساله تایلندی، یکی از افرادی است که به این بیماری مبتلا است و حالا با درد بسیار زیادی زندگی خود را ادامه می دهد. او یک مغازه کنار خیابانی را با همین حال اداره می کند تا بتواند خرج زندگی را بدست آورد.

زن تایلندی

زن تایلندی

اندام عجیب زن تایلندی

 

این خانم از سن 9 سالگی نشانه های این بیماری را در بدنش مشاهده کرد و سپس به مرور دستانش از شانه تا نوک انگشت ها شروع به رشد کرد. حالا به نظر می رسد این بیماری باعث شده که وی صاحب سنگین ترین دستان دنیا شود و نامش به زودی وارد کتاب گینس می شود.

زن تایلندی

زن تایلندی

دستان غول پیکر زن تایلندی

دستان خانم دونجی هر کدام 10 کیلوگرم وزن دارند. او که 20 سال از روزهای جوانی را به خاطر این مشکلات در خانه گذارنده است، حالا مجبور است برای خرج روزانه کار کند. این بیماری باعث شده است تا حتی راه رفتن هم برای این خانم مشکل باشد.

دستان غول پیکر زن تایلندی + تصاویر

دستان غول پیکر زن تایلندی + تصاویر
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 16
برگرفته از پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 11 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف