نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون دستان عروسک گردان کلاه قرمزی گرفتار سرطان شد +عکس
عروسک گردان کلاه قرمزی ، عکس دنیا فنی زاده
دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی به بیماری سرطان مبتلا شده است و چندی پیش به دلیل عوارض روش های درمانی به کما رفته بود.
بازدید : 5,247 نفر

بیماری سرطان دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی 

عروسک گردان عروسک کلاه قرمزی مدتی است که مبتلا به بیماری سرطان عضله شده است. «دنیا فنی زاده»، عروسک گردان محبوب کلاه قرمزی، به بیماری سرطان مبتلا شده است. هایده غیوری، مادر این هنرمند، از وضعیت سلامت و درمان بیماری سرطان دنیا فنی زاده خبر داد.

مینا فنی زاده

مینا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی 

روایت مادر عروسک گردان کلاه قرمزی از بیماری دخترش مینا فنی زاده

 به گفته هایده غیوری، دنیا فنی زاده که به سرطان عضله دست راست مبتلا شده است برای انجام مراحل پرتودرمانی و تا زمان آغاز مراحل بعدی درمان، از بیمارستان مرخص شده است.

غیوری گفت:سرطان علاوه بر عضله دست راست، پشت گردنش را هم درگیر کرده است و اکنون پرتو درمانی اش تمام شده و چند روز است که در منزل به سر می برد تا دور دوم درمانش آغاز شود.

مادر این هنرمند عروسک گردان اضافه کرد:با تجویز و تشخیص پزشک معالج، دنیا مرخص شده و در منزل استراحت می کند تا تقویت شود و مدتی بعد دوباره آزمایش هایی انجام می شود تا از روند درمان و کنترل بیماری مطلع شویم.

دنیا فنی زاده هنرمند عروسک گردان کشورمان که نزدیک به دو سال است دیگر کار نمی کند، به سرطان عضله دست راست مبتلاست و چندی پیش نیز به کما رفته بود.

دستان عروسک گردان کلاه قرمزی گرفتار سرطان شد +عکس

دستان عروسک گردان کلاه قرمزی گرفتار سرطان شد +عکس
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 15
برگرفته از ریشه /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف