نمناک سرگرمیدیدنی ها دستشویی در نوک برج 206 متری! + عکس
دستشویی ، نصب دستشویی
اخیرآ عکسی از برجی به ارتفاع 206 متر در فضای مجازی منتشر شده است که در نوک این برج کارگران مشغول به کار یک دستشویی نصب کرده اند که این اقدام آنها تبدیل به یک سوژ رسانه ای شده است.

نصب دستشویی در نوک برج 206 متری

شکار سوژه ها توسط عکاسان از مکان های معتبر و خاص خیلی پر سرو صدا تر از بقیه سوژه ها در مکان های دیگر است، کارگران پل رو گذر «کوئینز فِری» در ارتفاع 206 متری و به طور موقت دستشویی نصب کرده اند و این صحنه در فضای مجازی توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

پروژه کوئینز فری آخرین پروژه در حال انجام بر روی رودخانه فورث اسکاتلند است. ساخت این پروژه از همان ابتدا کاری دشوار به نظر می رسید. دستشویی رفتن کارگران خود به یکی از دغدغه های پروژه تبدیل شده بود. این مشکل با بیشتر شدن ارتفاع برج ها، وخیم تر می شد تا اینکه آن ‎ ها تصمیم گرفتند بر روی برج های به طور موقت دستشویی نصب کنند.

ارتفاع برج های پل در حال حاضر به 206 متر رسیده است. رابرت ادم، عکاس موسسه HES اسکاتلند، اولین کسی بود که متوجه این دستشویی ها شد. او می گوید:«سوژه ‎های ما همه چیز مرتبط با باستان شناسی و معماری را در برمی گیرد.»

در پروژه کوئینز فری نزدیک به 1200 نفر مشغول به کار هستند. سخنگوی شرکت «ترانسپورت اسکاتلند» می گوید:«پس از اتمام پروژه در سال جاری میلادی، این پل به بلند ترین پل بریتانیا و دراز ترین پل از نوع خود در جهان خواهد بود.»

برج بلند

برج بلند

دستشویی در نوک برج 206 متری! + عکس

دستشویی در نوک برج 206 متری! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از فرادید - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف