نمناک سرگرمیدیدنی ها شستن دستشویی و جارو کشیدن دونالد ترامپ +فیلم
دونالد ترامپ ، ترامپ
دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا در سال 2011 یک روز کامل به جای خدمه هتل خود کار می کند؛ از حمل ساک مسافران گرفته تا شستن دستشویی و جارو کشیدن!
تاریخ انتشار : 19 دی 1395

وقتی دونالد ترامپ دستشویی تمیز می کرد

دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا در سال 2011 یک روز کامل به جای خدمه هتل خود کار می کند؛ از حمل ساک مسافران گرفته تا شستن دستشویی و جارو کشیدن!

فیلم تمیز کردن دستشویی توسط دونالد ترامپ

 

 

مروری کوتاه بر زندگی دونالد ترامپ

دونالد جی ترامپ چهاردهم ژوئن 1946 در در بخش کویینز نیویورک به دنیا آمد. او یک آمریکایی تاجر، نویسنده، سرمایه گذار و مجری تلویزیون است.

ترامپ که از چهره های معروف صنعت املاک و مستغلات در آمریکا است، رئیس هیئت مدیره و رئیس سازمان ترامپ و فرزند فرد ترامپ، ساختمان ساز ثروتمند است که شرکت او را از 1971 تاکنون در اختیار گرفته است.

او که دانش آموختهٔ مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا است و مدرک کارشناسی در اقتصاد دارد کاندیداتوری خود را برای انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری 2016 آمریکا به عنوان جمهوریخواه اعلام کرده است.

او از اواخر ژوئیه 2015 به طور مستمر در صدر نظرسنجی های افکار عمومی برای نامزدی حزب جمهوریخواه قرار داشت.

او که نام ترامپ را بر روی محصولات فراوان و بر روی هتل ها و برج ها و کالاها و املاک فراوان زده است؛ عملا صاحب برند گرانقیمت ترامپ است.

فوربز در سال 2011، ارزش براند ترامپ را 200 میلیون دلار تخمین زداما ترامپ این ارزش گذاری را قبول ندارد و می گوید برند او در حدود 3 میلیارد دلار ارزش دارد.

دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 به عنوان نامزد حزب جمهوریخواه با هیلاری کلینتون نامزد حزب دمکرات به رقابت پرداخت و در این انتخابات که روز سه شنبه 8 نوامبر 2016 (18 آبان 1395) برگزار شد با کسب (چهل و هفت ونیم درصد آرا) و 289 رای الکترال در مقابل 591773033 رای(چهل و هفت وشش دهم درصد آرا) 218 رای الکترال رقیب خود ،برای مدت چهارسال - که از 20 ژانویه 2017 ( اول بهمن 1395) آغاز می شود - به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا انتخاب شد.

شستن دستشویی و جارو کشیدن دونالد ترامپ +فیلم

شستن دستشویی و جارو کشیدن دونالد ترامپ +فیلم
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از انتخاب / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف